U prvoj pripremnoj utakmici uoći nastavka Premijer lige rukometaši GRK Varaždin 1930 večeras su gostovali u Celju gdje su, protiv istoimene vodeće momčadi slovenskog prvenstva, poraženi rezultatom 39:29.
Dabrovi su u ovoj utakmici nastupili bez Kuduza, Vidačeka i Huđa, a nije naravno bilo ni prvog trenera Silvija Ivandije koji je u Kataru sa reprezentacijom Hrvatske. Umjesto njega momčad je vodio njegov pomoćnik Tomislav Š timac Tumba koji je uoći ove utakmice i najavio kako rezultat i neće biti toliko bitan s obzirom da su igrači praktički tek jučer, nakon sedam dana „suhih“ priprema, prvi puta radili s loptom. U varaždinskim redovima ugodno su iznenadili mladi Frano Vujović i Marin Š ipić.
Sljedeću pripremnu utakmicu GRK Varaždin 1930 odigrat će u subotu, 17. siječnja s početkom u 19 sati, u Areni protiv Bjelovara.
www.vzaktualno.hr