Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • Pijanistički recital Hie-Yon Choi u atriju Starog grada

Pijanistički recital Hie-Yon Choi u atriju Starog grada

Događanja
17. srpnja 2018.
Alenka Kučić
953
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ljubitelji glazbe imat će večeras priliku uživati u koncertu u atriju Starog grada. Na koncertu će nastupiti međunarodno poznata pijanistica, nasljednica slavne korejske klavirske tradicije, Hie-Yon Choi. Pijanistički recital pod nazivom "Noć najljepših Beethovenovih sonata" počinje u 21 sat.

Hie-Yon Choi pojavila se na međunarodnoj glazbenoj sceni s osvajanjima nagrada na visokim natjecanjima kao što su Kapell, Epinal, Vioti, a do sada Choi je nastupala s prestižnim orkestrima Europe, SAD-a i Koreje. Značajni trenutak u karijeri bio je četverogodišnji ciklus 32 Beethovenove sonate za klavir zbog čega je osvojila Nagradu za umjetnika godine. Uz kanon klasične glasovirske književnosti kao što su Beethoven, Schubert, Brahms i Debussy, glazba 20. i 21. stoljeća još je jedan važan dio njezine karijere.

hie yon 2

www.vzaktualno.hr

Alenka Kučić 24565 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

NK Varaždin svladao mlade Koreance 3:0, u petak stiže prva momčad Dinama
Sport
2018-07-17

Sljedeća Vijest

Varaždinska županija
Troje vježbenika u Eurodyssey programu u Varaždinskoj županiji
Događanja
2018-07-17
Izdvojeno
Na fakultetima ostalo preko 15 tisuća slobodnih mjesta za jesenski rok
Hrvatska i svijet
23. srpnja 2025.
TVarjacic
Nezapamćeno uništavanje prometnih znakova u Jalševcu, policija još traga za počiniteljima
Događanja
23. srpnja 2025.
Nikolina Pofuk Bajz
Doznajte koje pravopisne greške Hrvati najčešće ponavljaju. Griješite li i vi?
Hrvatska i svijet
23. srpnja 2025.
Alenka Kučić
Blagdan svete Marije Magdalene svečano proslavljen u Ivancu, postavljena i zanimljiva izložba
Događanja
23. srpnja 2025.
Alenka Kučić
Video & fotogalerija
Povodom 150 godina rudarstva u Starom Golubovcu, otvorena atraktivna izložba rudarskih predmeta
Fotogalerija
20. srpnja 2025.
FOTOGALERIJA Bogatim programom proslavljen blagdan sv. Benedikta, zaštitnika Svibovca Podravskog
Fotogalerija
14. srpnja 2025.
FOTOGALERIJA Sedamdesetak varaždinskih višebojaca uživalo u kupanju, druženju i zabavi u Novom Vinodolskom
Fotogalerija
7. srpnja 2025.
Antunovo v Marofu: Tradicija, glazba i zabava ispunili gradske ulice i u nedjelju, ali brojnih sadržaja ima još!
Fotogalerija
17. lipnja 2025.
Povijest Krapine na malo drugačiji način…..
Fotogalerija
8. lipnja 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.