Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • Novi Marof: Grofica Lujza, Ivan Rabuzin, Tija Pikija…

Novi Marof: Grofica Lujza, Ivan Rabuzin, Tija Pikija…

Događanja
17. kolovoza 2018.
N.K.
3573
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Varaždinska županija

Grad Novi Marof bit će pretposljednji koji će se predstavljati u „Županiji na malom“, programu Varaždinske županije i županijske Turističke zajednice u atriju Županisjke palače za vrijeme Špancirfesta.
Ono što Novi Marof nudi u četvrtak, 23. kolovoza, najavio je zamjenik gradonačelnika Ivan Tuk u društvu grofice Lujze.
– Pokušat ćemo kroz cijeli dan predstaviti našu eno i gastro ponudu te kulturnu baštinu. Svi će moći upoznati lik i djelo grofice Lujze na koju smo iznimno ponosni. Jedno ime koje želimo brendirati, kad se spomene grad Novi Marof, asocijacija je na našeg poznatog slikara Ivana Rabuzina, a mi ćemo predstaviti novomarofske slikare i nastajanje slika. OPG Jakopović predstavit će biljnu kozmetiku, udruga Oreh svoje proizvode, etnoudruga Greben predstavit će tradicionalne delicije, a među njima je i pera, u slanoj i slatkoj verziji, vinarija Kopjar predstavit će svoj nagrađivana vina. Dan ćemo završiti koncertom – Tija Pikija, naša pjevačica u usponu sa šarolikim repertoarom, od opere do zagorskih popevki, uz pratnju na klaviru Monike Zlatarek – najavio je zamjenik gradonačelnika te pozvao posjetitelje Špancirfesta da svrate u atrij Županijske palače i upoznaju bogatu tradiciju Novog Marofa.
Program počinje u 9 sati prezentacijama, degustacijama i prigodnom prodajom, a koncert počinje u 19 sati.
Nakon Novog Marofa, posljednje će se, u petak, 24. kolovoza, predstaviti Varaždinske Toplice.

Bučograd

n.k. / www.vzaktualno.hr

N.K. 11180 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

"Naoružajte" se dobrom vibrom – danas počinje 20. Špancirfest!
Događanja
2018-08-17

Sljedeća Vijest

Ne ostavljajte ključeve ispod otirača – 77-ogodišnjak ostao bez tisuća kuna!
Crna kronika
2018-08-17
Izdvojeno
Muškarca u Zagrebu ipak nije udario vlak – pozlilo mu je i umro je
Crna kronika
26. kolovoza 2025.
Ivana
Ludbreg uskoro postaje bogatiji za još jednu atrakciju!
Događanja
26. kolovoza 2025.
Nikolina Pofuk Bajz
Uhićen novi načelnik Bistre jer je skrivio prometnu nesreću i pobjegao
Crna kronika
26. kolovoza 2025.
Ivana
Potpisan ugovor za realizaciju projekta izgradnje biciklističke staze Strahinjčica na području općine Jesenje
Događanja
26. kolovoza 2025.
Ivana
Video & fotogalerija
FOTOGALERIJA Kiša je prestala, špancireri stižu u Varaždin – ovako je bilo prvog dana na ulicama i trgovima grada
Fotogalerija
22. kolovoza 2025.
FOTOGALERIJA „Šminkanje” Varaždina uoči 27. Špancirfesta
Fotogalerija
19. kolovoza 2025.
Župan Stričak: Svima koji su sudjelovali u najvažnijoj bitci u povijesti hrvatskog naroda, u Oluji, veliko hvala!
Fotogalerija
4. kolovoza 2025.
Povodom 150 godina rudarstva u Starom Golubovcu, otvorena atraktivna izložba rudarskih predmeta
Fotogalerija
20. srpnja 2025.
FOTOGALERIJA Bogatim programom proslavljen blagdan sv. Benedikta, zaštitnika Svibovca Podravskog
Fotogalerija
14. srpnja 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.