Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Gospodarstvo
  • U općini Breznički Hum uložit će se između 400 i 500 tisuća kuna za uređenje groblja

U općini Breznički Hum uložit će se između 400 i 500 tisuća kuna za uređenje groblja

Gospodarstvo
1. veljače 2019.
mirela
1094
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Na prvoj ovogodišnjoj sjednici Vijeća općine Breznički Hum donesene su odluke koje se odnose na provedbu planiranih projekata te na općinske obveze temeljene na novim zakonskim rješenjima. Tako su općinski vijećnici prihvatili odluku Vijeća o komunalnoj naknadi i doprinosu temeljem novog Zakona o komunalnom gospodarstvu, koji će biti isti ili u nekim segmentima blago korigiran u odnosu na dosadašnje iznose, a donesena je i odluka o paušalnoj turističkoj naknadi koja će iznositi 150 kuna po ležaju.

Možda i najvažnija odluka donesena na jučerašnjoj sjednici općinskoga Vijeća odnosi se na pokretanje projekta uređenja općinskog groblja, za što je već raspisan Poziv za predlaganje projekata.

- Ovih ćemo dana u tom smislu podnijeti zahtjev za sredstva iz Mjere 7, a projekt će biti financiran preko Lokalne akcijske grupe Prigorje – Zagorje. Procijenjena vrijednost ovoga projekta iznosi između 400 i 500 tisuća kuna koliko bi se uložilo u uređenje groblja i okoliša – kazao je načelnik općine Breznički Hum Zoran Hegedić.

www.vzaktualno.hr

mirela 1623 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

HDZ: Bahunek primila diplomu, a Zagorec započela s edukacijom u sklopu programa „Žene u politici i društvu”
Politika
2019-02-01

Sljedeća Vijest

Rukometni Kup: Dabrovi u Split, Vidovec čeka Poreč, a Kokice će u goste Zelini
Sport
2019-02-01
Izdvojeno
Župan Anđelko Stričak proglašen počasnim građaninom Općine Vinica
Događanja
25. travnja 2026.
martina
U Čakovcu predstavljena knjiga Saše Vukovića o mađarizaciji Međimuraca putem novina
Događanja
25. travnja 2026.
Alenka Kučić
Zbog dodatnih oštećenja zatvara se nadvožnjak u Krapini
Događanja
25. travnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Predstavljena monografija „Vjekoslav Božo Jarak – Svećenik u svijetu likovnih umjetnika“ u Varaždinu
Događanja
25. travnja 2026.
martina
Video & fotogalerija
Članovi uprave Hrvatskih voda posjetili Varaždinsku županiju – u fokusu nekoliko važnih tema
Gospodarstvo
21. travnja 2026.
Više od 200 hodočasnika prošlo Camino dionicom Kalnik – Varaždinske Toplice, pridružila im se gradonačelnica Ratković
Fotogalerija
13. travnja 2026.
„Rikićevo proljeće” okupilo brojne posjetitelje i još jednom potvrdilo važnost tradicije, druženja i stvaranja
Fotogalerija
13. travnja 2026.
Župan Kolar primio prijavak povijesnih postrojbi uoči Kostelske uskrsne pištole
Fotogalerija
4. travnja 2026.
FOTO Snijeg i olujni vjetar napravili kaos na sjeveru Hrvatske – problemi kod Novog Marofa i Ivanca
Fotogalerija
27. ožujka 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.