Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Hrvatska i svijet
  • TJEDNA PROGNOZA Kišobrani obavezni, a očekuje nas i veliki pad temperature

TJEDNA PROGNOZA Kišobrani obavezni, a očekuje nas i veliki pad temperature

Hrvatska i svijet
8. travnja 2019.
Alenka Kučić
829
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Nakon prvog travanjskog vikenda, i u njegovom drugom tjednu vrijeme će biti relativno toplo, ali i promjenljivo, u većini Hrvatske gotovo svakodnevno uz povremenu kišu, gdjekad i grmljavinu. Izmjena sunčanih razdoblja i oblaka s kišom potaknut će rast prirode i još raznolikije boje od dosadašnjih, a i čestu pojavu duga, ističe Dunja Plačko - Vršnak, dipl. ing., iz Službe za vremenske analize i prognoze DHMZ-a.
Na varaždinskom području tijekom jutra bit će kiše, ali su moguća i kraća sunčana razdoblja kojih će više biti sredinom dana. Navečer ponovo kiša. Najviša dnevna temperatura danas će biti oko 19 °C.

Sutra tek nešto male kiše kiše,a dnevna će temperatura biti slična današnjoj ili tek nešto malo niža.

U srijedu i četvrtak očekuje nas puno kiše, ali to nije sve - ako je vjerovati prognostičarima, dnevna će temperatura u četvrtak pasti na svega 8 °C

Tek stupanj, dva viša temperatura očekuje nas u petak, ali bar ne bi trebalo biti kiše, kao ni u subotu, ali ni u nedjelju, a posljednjeg bi dana ovoga tjedna najviša dnevna temperatura trebala biti oko 11 stupnjeva. I još jedna napomena - u subotu će, prema najavama, jutro biti vrlo hladno, jer će temperatura biti samo stupanj iznad nule.

 

Biometeorološka prognoza za ponedjeljak
U većem dijelu Hrvatske će biometeorološke prilike biti razmjerno povoljne. Razmjerno nepovoljno, uglavnom za reumatičare, te srčane i plućne bolesnike, bit će na južnom Jadranu, te u u Lici i Gorskom kotaru.

ak/vzaktualno.hr/dhmz

Alenka Kučić 24650 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

CRO Demoskop: HDZ i SDP gube podršku, Živi zid najveći gubitnik - evo tko ide u EU parlament!
Politika
2019-04-08

Sljedeća Vijest

Zelengaj pobijedio, Plitvici (G) i Slobodi ŠN po bod
Sport
2019-04-08
Izdvojeno
U Hrvatskoj rekordna najezda stršljena: Sve više uboda, neki završavaju tragično
Hrvatska i svijet
8. kolovoza 2025.
Alenka Kučić
Domagoj Begonja novi je igrač Varaždina: Sretan sam što sam postao dio ambiciozne momčadi
Sport
8. kolovoza 2025.
Alenka Kučić
U Radešiću uhićen pijani mopedist – moped mu oduzet, slijedi i visoka novčana kazna
Crna kronika
8. kolovoza 2025.
Alenka Kučić
Vinogradi Ludbreški domaćin ljetne zabave – stiže “Ljeto na Brijegu”
Događanja
8. kolovoza 2025.
TVarjacic
Video & fotogalerija
Župan Stričak: Svima koji su sudjelovali u najvažnijoj bitci u povijesti hrvatskog naroda, u Oluji, veliko hvala!
Fotogalerija
4. kolovoza 2025.
Povodom 150 godina rudarstva u Starom Golubovcu, otvorena atraktivna izložba rudarskih predmeta
Fotogalerija
20. srpnja 2025.
FOTOGALERIJA Bogatim programom proslavljen blagdan sv. Benedikta, zaštitnika Svibovca Podravskog
Fotogalerija
14. srpnja 2025.
FOTOGALERIJA Sedamdesetak varaždinskih višebojaca uživalo u kupanju, druženju i zabavi u Novom Vinodolskom
Fotogalerija
7. srpnja 2025.
Antunovo v Marofu: Tradicija, glazba i zabava ispunili gradske ulice i u nedjelju, ali brojnih sadržaja ima još!
Fotogalerija
17. lipnja 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.