Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Hrvatska i svijet
  • Plenković o mjerama: Građane treba nagraditi

Plenković o mjerama: Građane treba nagraditi

Hrvatska i svijet
10. veljače 2021.
N.K.
672
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Premijer Andrej Plenković, odgovarajući na pitanje novinara hoće li doći do popuštanja epidemioloških mjera nakon 15 veljače, rekao je kako smatra da u ovim okolnostima treba nagraditi sugrađane koji su pokazali veliku dozu odgovornosti i strpljenja, objavio je HRT.

– Mi u ovom trenutku razmišljamo o nekoliko iskoraka koje ćemo sutra predstaviti na Vladi – rekao je premijer.

Poručio je kako s velikim oprezom prate što se zbiva u drugim zemljama, kao i da su posebno zabrinuti zbog novog soja koji se pojavio kod većeg broja ljudi u Južnom Tirolu.

– Odmah smo reagirali i stavili one koji dolaze iz Južnog Tirola u istu skupinu zemalja odakle imamo zabranjen dolazak državljana. Nastojat ćemo zaštititi Hrvatsku s režimom na granici koji nam omogućuje da ne dođe u većoj mjeri do novih sojeva. Bit ćemo oprezni, pratimo što se zbiva u drugim zemljama. Sve što budemo donosili bit će oprezno, zdravorazumski, u mjerama koje mogu biti prihvatljive u veljači koja je zimski mjesec – rekao je.

vzaktualno.hr / HRT

N.K. 11180 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Varaždinski gradonačelnik potpisao Europsku povelju o lokalnom radu s mladima
Događanja
2021-02-10

Sljedeća Vijest

HZJZ objavio odgovore na 39 najčešćih pitanja o cijepljenju
Hrvatska i svijet
2021-02-11
Izdvojeno
Od crteža do atletike: Pred varaždinskim vrtićarcima tjedan sporta, druženja i veselja
Događanja
18. svibnja 2026.
martina
Glazba, druženje i nezaboravan provod očekuju vas na proslavi Dana državnosti u Đurmancu
Događanja
18. svibnja 2026.
martina
Zlatko Dalić objavio popis 26 igrača koje vodi na Svjetsko prvenstvo, sedmorica je na pretpozivu
Sport
18. svibnja 2026.
martina
Investicija od 43 milijuna eura: U Zagorju otvoren prvi hrvatski pogon za mokru hranu za kućne ljubimce
Gospodarstvo
18. svibnja 2026.
Alenka Kučić
Video & fotogalerija
Sigurnost i edukacija: U Bednji se okupilo više od 180 djece iz Hrvatske i Slovenije
Fotogalerija
8. svibnja 2026.
Na varaždinskom groblju obilježena 31. obljetnica VRO Bljesak: „Moramo prenositi vrijednosti Domovinskog rata mlađim generacijama”
Fotogalerija
30. travnja 2026.
Članovi uprave Hrvatskih voda posjetili Varaždinsku županiju – u fokusu nekoliko važnih tema
Gospodarstvo
21. travnja 2026.
Više od 200 hodočasnika prošlo Camino dionicom Kalnik – Varaždinske Toplice, pridružila im se gradonačelnica Ratković
Fotogalerija
13. travnja 2026.
„Rikićevo proljeće” okupilo brojne posjetitelje i još jednom potvrdilo važnost tradicije, druženja i stvaranja
Fotogalerija
13. travnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.