Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Crna kronika
  • KAKO JE UOPĆE VOZIO S TOLIKO PROMILA? Totalno pijani 33-godišnjak uhićen zbog izazivanja nesreće, a dobit će i ogromnu kaznu

KAKO JE UOPĆE VOZIO S TOLIKO PROMILA? Totalno pijani 33-godišnjak uhićen zbog izazivanja nesreće, a dobit će i ogromnu kaznu

Crna kronika
23. veljače 2021.
Alenka Kučić
633
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Jučer oko 11 sati i 30 minuta u Čakovcu, u Zrinsko-frankopanskoj ulici dogodila se prometna nesreća u kojoj je ozlijeđena 36-godišnja putnica iz osobnog automobila.

„Vozač Audija A4, čakovečkih registarskih oznaka, rođen 1987. godine, upravljajući pod utjecajem alkohola od 3,80 promila, brzinu kretanja vozila nije prilagodio gustoći prometa (vozila ispred), zbog čega je prednjim dijelom udario u stražnji dio VW Golfa, čakovečkih registarskih oznaka, kojim je u istom smjeru upravljala 24-godišnja vozačica. Neposredno prije nesreće vozačica Golfa smanjila je brzinu kretanja zbog nailaska na nekoliko vozila. Uslijed siline udara Golf je odbačen u Subaru Legacy, čakovečkih registarskih oznaka, kojim se neposredno ispred zaustavio 38-godišnji vozač zbog nailaska na vozilo.

Vozilom hitne medicinske pomoći u Županijsku bolnici Čakovec prevezena je 36-godišnja putnica iz Subara, gdje joj je pružena liječnička pomoć te je utvrđeno da je u nesreći lakše ozlijeđena.

Vozač Audija je uhićen i priveden u policijsku postaju te će se zbog počinjenja nekoliko prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama prekršajno sankcionirati izricanjem novčane kazne u ukupnom iznosu od 12.500 kuna, uz zaštitnu mjeru zabrane upravljanja motornim vozilima B kategorije u trajanju od tri mjeseca. Nakon pravomoćnosti odluka o utvrđenim prekršajima 33-godišnjaku će se u evidenciju vozača i vozačkih dozvola upisati šest negativnih prekršajnih bodova”, priopćili su iz PU međimurske.

vzaktualno.hr

Alenka Kučić 24864 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Na aktualnom satu Županijske skupštine o cijepljenju
Događanja
2021-02-23

Sljedeća Vijest

HSS napustila i Nina Begičević Ređep
Politika
2021-02-23
Izdvojeno
Najbolji EU projekt: Glasajte za finaliste iz Međimurske županije!
Događanja
14. rujna 2025.
Alenka Kučić
Visoko u znaku tradicije: Održan VII. Festival kinča – “Cvetje i tiči svete Roze”
Događanja
14. rujna 2025.
Jozica
Berba grožđa – jesenski običaj koji okuplja obitelj i prijatelje
Hrvatska i svijet
14. rujna 2025.
TVarjacic
Tražite posao? Donosimo vam ponudu poslova u Varaždinskoj županiji
PR članak
14. rujna 2025.
Jozica
Video & fotogalerija
Ovako se danas probudila Krapina – započela velika proslava 150 godina DVD-a Krapina
Fotogalerija
6. rujna 2025.
FOTOGALERIJA Kiša je prestala, špancireri stižu u Varaždin – ovako je bilo prvog dana na ulicama i trgovima grada
Fotogalerija
22. kolovoza 2025.
FOTOGALERIJA „Šminkanje” Varaždina uoči 27. Špancirfesta
Fotogalerija
19. kolovoza 2025.
Župan Stričak: Svima koji su sudjelovali u najvažnijoj bitci u povijesti hrvatskog naroda, u Oluji, veliko hvala!
Fotogalerija
4. kolovoza 2025.
Povodom 150 godina rudarstva u Starom Golubovcu, otvorena atraktivna izložba rudarskih predmeta
Fotogalerija
20. srpnja 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.