Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Hrvatska i svijet
  • Gurmani, jeste li spremni? Danas počinje „Tjedan restorana” – imate priliku osvojiti ručak ili večeru za dvoje u restoranu po vašem izboru!

Gurmani, jeste li spremni? Danas počinje „Tjedan restorana” – imate priliku osvojiti ručak ili večeru za dvoje u restoranu po vašem izboru!

Hrvatska i svijet
15. listopada 2021.
andra
571
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Za sve one koji najveći gušt pronalaze u hrani imamo odlične vijesti! Danas kreće promotivna akcija „Tjedan restorana” u kojem sudjeluje 58 restorana diljem Hrvatske, a po uzoru na svjetske metropole.

Tjedan restorana je dakle promotivna akcija sa svrhom promocije i promidžbe gastronomske scene Hrvatske u suradnji s ugostiteljskim objektima. Restorani sudionici akcije izlaze u susret gostima putem posebne promotivne ponude. Koncept ove akcije napravljen je po uzoru na svjetske metropole te prilagođen hrvatskom tržištu. Održava se dva puta godišnje, krajem veljače i krajem rujna.

Fotografirajte hranu i atmosferu za vrijeme Tjedna restorana! Slike označite s hashtag #TRklik, napišite naziv restorana i naziv jela. Što više fotografirate to su veće šanse da osvojite ručak ili večeru za dvoje u restoranu po vašem izboru!

Klik na službenu stranicu i više informacija!

vzaktualno.hr

andra 3652 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

19-godišnja Marta iz okolice Varaždina osigurala prolazak u Supertalentu: Pjevanjem se želim baviti cijeli život, to je ono što me istinski usrećuje!
Lifestyle
2021-10-14

Sljedeća Vijest

Prognostičari o vremenu danas kažu da će vladati dobro raspoloženje i primjerena koncentracija, slažete li se?
Hrvatska i svijet
2021-10-15
Izdvojeno
Ponos Međimurja – velik uspjeh Svetomartinskih mažoretkinja na svjetskom prvenstvu!
Događanja
4. srpnja 2025.
Jozica
Zastupnica Jembrih: Logopedska podrška nije luksuz, nego životna potreba
Politika
4. srpnja 2025.
Nikolina Pofuk Bajz
Predstavljen program “Ljeto u Ludbregu 2025.” – posjetitelje očekuje više od 50 besplatnih događanja
Događanja
4. srpnja 2025.
Jozica
Ljeto u Varaždinu: elektronska glazba, craft piva i folklor u jednom vikendu
Događanja
4. srpnja 2025.
Nikolina Pofuk Bajz
Video & fotogalerija
Antunovo v Marofu: Tradicija, glazba i zabava ispunili gradske ulice i u nedjelju, ali brojnih sadržaja ima još!
Fotogalerija
17. lipnja 2025.
Povijest Krapine na malo drugačiji način…..
Fotogalerija
8. lipnja 2025.
FOTOGALERIJA Počela Maturantika: Stotine veselih maturanata prošetale Varaždinom
Fotogalerija
21. svibnja 2025.
FOTOGALERIJA Na Uskrsni ponedjeljak, dječje veselje ispunilo Park Velika graba u Sračincu
Fotogalerija
22. travnja 2025.
U Zaboku je svečano otvoren onkološki centar UPMC-a vrijedan 20 milijuna dolara
Fotogalerija
26. ožujka 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.