Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • U Srednjoj školi Zlatar održana podjela svjedodžbi učenicima završnih razreda

U Srednjoj školi Zlatar održana podjela svjedodžbi učenicima završnih razreda

Događanja
28. lipnja 2024.
martina
543
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

U Srednjoj školi Zlatar u petak je održana podjela svjedodžbi učenicima završnih razreda i nagrađivanje superodlikaša zlatarske Srednje škole.

Dodijeljena su priznanja učenicima koji su sudjelovali na međunarodnim natjecanjima i onima koji su osvojili prva tri mjesta na državnim natjecanjima te je tako nagrađeno ukupno devet učenika. Nagrađeni su također učenici koji su postigli zapažene rezultate na državnim i međužupanijskim natjecanjima te je u toj kategoriji nagrađeno 19 učenika, odnosno učenica.

Sve prisutne tom je prilikom pozdravio ravnatelj škole Mladen Pavetić, a prisutnima se obratila i zamjenica krapinsko-zagorskog župana Jasna Petek koja je istaknula kako je za nju ovaj događaj poprilično emotivan.

– Kada dođete u određene godine, onda se sjetite kako je to nekada bilo. Završili ste jedno prekrasno poglavlje u svojem životu kojeg ćete se vrlo rado sjećati. U ovom periodu sigurno ste stekli neke prijateljske veze koje će vas pratiti cijeli vaš život. Stoga, čuvajte to što ste u ovom srednjoškolskom vremenu imali jer će vam to biti jako važno u životu – poručila je maturantima zamjenica Petek.

Dodala je da su postigli jako puno uspjeha, prvenstveno zahvaljujući vlastitom trudu, ali i zahvaljujući entuzijazmu, znanju i ljubavi prema svom poslu profesorica i profesora.

– To je na ponos vama, vašoj školi, gradu, ali i Krapinsko-zagorskoj županiji – rekla je Petek i potom nagradila dvojicu učenika koji su sve razrede srednjoškolskog obrazovanja završili s 5.0, oni su Luka Klancir i Matija Mikulec.

– Bez obzira na to kako ste si trasirali dalje životni put, želim vam da sa svojim izborom budete zadovoljni, onima koji nastavljate dalje školovanje želim da upišete ono s čime ćete biti sretni, a vi koji idete raditi, želim vam i znam da ćete brzo naći posao – kazala je Petek, zaželjevši maturantima da svoj životni put nastave graditi ovdje u Krapinsko-zagorskoj županiji sretno i zadovoljno.

Gradonačelnica Zlatara Jasenka Auguštan-Pentek istaknula je zadovoljstvo današnjom dodjelom priznanja.

– Drago mi je da je ova srednja škola ponos grada Zlatara i da vi svojim natjecanjima, umijećem, bilo čime pridonosite ugledu našega grada i promociji našeg Zlatara. Svima vam želim uspješan put koji ste si odabrali i koji ćete si odabrali, želim vam puno sreće na tom putu. To je sve život, tako ćete i vi, kao i mi, sigurno imati puno prepreka. Nemojte da vas prepreke obeshrabre, nego neka vam budu snaga za daljnji put i život. Idite k svojem cilju, nemojte se obeshrabriti – zaključila je Auguštan-Pentek.

Dodajmo da su predstavnici učenika i njihovi učitelji, odnosno mentori pohranili uspomene u vremenskoj kapsuli.

mlpetrinjak/vzaktualno.hr

martina 1277 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Čak 12 posto svih hrvatskih medalja osvojenih na Decanteru otišlo u Varaždinsku županiju, od toga dvije zlatne
Događanja
2024-06-28

Sljedeća Vijest

Uzbudljiv vikend u sjeverozapadnoj Hrvatskoj: Događanja koja ne smijete propustiti
Događanja
2024-06-28
Izdvojeno
Međimurska županija domaćin međunarodne konferencije o učinkovitijoj javnoj upravi
Događanja
3. ožujka 2026.
Jozica
Na sjednici Skupštine DVD-a Strmec izabrano vodstvo i najavljen nastavak ulaganja u opremu i mlade vatrogasce
Događanja
3. ožujka 2026.
martina
Župan Kolar prisustvovao redovnoj skupštini Matice umirovljenika
Događanja
3. ožujka 2026.
TVarjacic
Udruga žena i DVD Mali Bukovec zajednički održali redovnu izbornu godišnju skupštinu
Događanja
3. ožujka 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Video & fotogalerija
Od povorke do izbora najljepše dječje maske: Klenovnik živio u fašničkom ritmu
Fotogalerija
16. veljače 2026.
U srcu Staroga grada Čakovca održano nacionalno otvorenje Noći muzeja 2026.
Fotogalerija
31. siječnja 2026.
Javnozdravstvena akcija u Areni Varaždin: crvenim i žutim haljinama protiv moždanog udara i raka vrata maternice
Fotogalerija
31. siječnja 2026.
Prava zimska idila na sjeveru Hrvatske – snijeg kakav dugo nismo vidjeli
Fotogalerija
7. siječnja 2026.
Sport, igra i nova iskustva: Deseto izdanje Zimskog sportskog višeboja u Varaždinu izazvalo veliko zanimanje osnovnoškolaca
Fotogalerija
5. siječnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.