Međimurski su policajci nakon opsežne i zahtjevne potrage nešto poslije 20 sati u okolici Slakovca (općina Nedelišće) pronašli i uhitili odbjeglog 29-godišnjaka za kojeg se sumnja da je rano jutros u Pleškovcu počinio tri kaznena djela teških ubojstava, od čega dva u pokušaju, a na štetu bliskih osoba (49-godišnjakinje, 59-godišnjaka i 23-godišnjaka).
Iznimno bitnu informaciju koja je pomogla policijskim službenicima u pronalasku 29-godišnjaka dostavio je građanin putem aplikacije "Sigurnost i povjerenje".
- Ovom prilikom zahvaljujemo se građaninu na dostavljenoj informacija te dodajemo kako je suradnja policije i građana od iznimnog je značaja za stvaranje sigurnijeg društva – poručili su iz PU međimurske.
Uhićenik je uz uporabu sredstva prisile priveden u policijsku postaju te se trenutačno nad njim provodi kriminalističko istraživanje.
vzaktualno.hr