Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Hrvatska i svijet
  • Nekretnine su tražene ali ne u Varaždinu

Nekretnine su tražene ali ne u Varaždinu

Hrvatska i svijet
6. prosinca 2017.
Siniša Kalajdžija
1042
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Najveća potražnja za stanovima koji su se tijekom studenog prodavali putem oglasnika Crozilla.com vladala je za onima na području Zagreba, Zadra, Splita, Pule i Osijeka. Kada je riječ o potencijalnim stranim kupcima koji su tijekom studenog pretraživali stanove na Crozilla.com, oni su u najvećem broju dolazili iz BiH, Njemačke, Srbije, Slovenije i Švicarske, a interes su uglavnom pokazivali za stanovima u Zagrebu, Zadru, Splitu, Poreču i Puli - donosi portal Crozilla.com.

U Zagrebu je tijekom studenog na oglasniku Crozilla.com velika potražnja vladala za stanovima manjih površina, najviše za garsonijerama. Najtraženiji zagrebački kvartovi za kupnju stanova bili su Centar, Trešnjevka, Maksimir, Dubrava i Jarun.

Osijek, Zadar, Zagreb, Samobor, Pula i Šibenik gradovi su u kojima se tijekom studenog najviše pretraživala ponuda kuća za prodaju. Stranci, od kojih su najbrojniji bili oni iz Njemačke, Slovenije, Švicarske i Austrije, pokazali su najveći interes za kućama na području Crikvenice, Krka i Pule.

www.vzaktualno.hr/Crozilla.com

Siniša Kalajdžija 2583 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

IO ŽNS-a Varaždin jednoglasno za Šukera
Sport
2017-12-05

Sljedeća Vijest

Dalić: Znam da ću bit maknut s mjesta izbornika!!!
Dalić: Znam da ću bit maknut s mjesta izbornika!!!
Sport
2017-12-06
Izdvojeno
Šafarić nakon remija s Goricom: Puno toga se izdogađalo na utakmici
Sport
4. travnja 2026.
Alenka Kučić
Vuzmenke kao simbol Uskrsa: običaj koji spaja generacije, ali traži oprez
Događanja
4. travnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Župan Kolar primio prijavak povijesnih postrojbi uoči Kostelske uskrsne pištole
Fotogalerija
4. travnja 2026.
Alenka Kučić
Svjetski je dan napuštenih životinja: Prijatelji životinja predlažu kako im pomoći
Hrvatska i svijet
4. travnja 2026.
Alenka Kučić
Video & fotogalerija
Župan Kolar primio prijavak povijesnih postrojbi uoči Kostelske uskrsne pištole
Fotogalerija
4. travnja 2026.
FOTO Snijeg i olujni vjetar napravili kaos na sjeveru Hrvatske – problemi kod Novog Marofa i Ivanca
Fotogalerija
27. ožujka 2026.
FOTO Velik dio zgrade varaždinskog suda već sravnjen – pogledajte napredak radova!
Fotogalerija
17. ožujka 2026.
Od povorke do izbora najljepše dječje maske: Klenovnik živio u fašničkom ritmu
Fotogalerija
16. veljače 2026.
U srcu Staroga grada Čakovca održano nacionalno otvorenje Noći muzeja 2026.
Fotogalerija
31. siječnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.