Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Hrvatska i svijet
  • Hoće li nam subotnja događanja omesti kiša?

Hoće li nam subotnja događanja omesti kiša?

Hrvatska i svijet
5. svibnja 2018.
Alenka Kučić
897
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Počeo je prvi svibanjski vikend koji će, prema svemu sudeći, biti nestabilniji i malo manje topao nego posljednji vikend u travnju. Prognostičari predviđaju da će biti dosta sunčanog vremena, ali još i povremenih mjestimičnih pljuskova i grmljavine.
Što se varaždinskog područja tiče, najviša bi temperatura danas mogla biti oko 25 Celzijevih stupnjeva, a vjerojatnost za kišu nije velika. Ako padne, najveća je vjerojatnost da će to biti između 11.00 i 12.00 sati (Accuweather Varaždin).

U nedjelju u unutrašnjosti promjenljivo i nestabilno, pa će uz umjeren i jak razvoj oblaka mjestimice biti kiše ili pljuskova s grmljavinom. I za varaždinsko područje izglednija je nedjeljna, od subotnje kiše, a temperatura će vjerojatno biti stupanj, dva niža od današnje.

Od ponedjeljka djelomice sunčano i uglavnom suho, a nova kiša moguća je od sredine idućeg tjedna. Puhat će slab do umjeren sjeverni i sjeveroistočni vjetar. Zadržat će se razmjerno toplo.

U nedjelju i početkom idućeg tjedna na Jadranu barem pretežno sunčano, ali ne i sasvim stabilno. No, pljuskovi će biti rijetki  tek ponegdje uz mogućnost kratkotrajnog pljuska. Potkraj srijede i u četvrtak uz više oblaka mjestimice kiša. Puhat će većinom slaba do umjerena bura i sjeverozapadnjak.

a.kučić(vzaktualno.hr/dhmz

Alenka Kučić 24353 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Danas u Ljubešćici "Zlatna kapljica 2018."
Događanja
2018-05-05

Sljedeća Vijest

Kovačević uoči Dinama: Moramo se od početka nametnuti
Sport
2018-05-05
Izdvojeno
Dobar odaziv: I mali i veliki zapeli i očistili obalu Drave od smeća
Događanja
9. lipnja 2025.
Alenka Kučić
Sračinec slavio vino i tradiciju – Vinski park oduševio posjetitelje
Događanja
9. lipnja 2025.
Jozica
Festival varaždinskih dvorišta: Najintimniji varaždinski festival slavi jubilarni rođendan!
Događanja
9. lipnja 2025.
Alenka Kučić
Ljeto se vraća u punoj snazi: Temperature rastu, uskoro će ponovo biti vruće!
Hrvatska i svijet
9. lipnja 2025.
Alenka Kučić
Video & fotogalerija
Povijest Krapine na malo drugačiji način…..
Fotogalerija
8. lipnja 2025.
FOTOGALERIJA Počela Maturantika: Stotine veselih maturanata prošetale Varaždinom
Fotogalerija
21. svibnja 2025.
FOTOGALERIJA Na Uskrsni ponedjeljak, dječje veselje ispunilo Park Velika graba u Sračincu
Fotogalerija
22. travnja 2025.
U Zaboku je svečano otvoren onkološki centar UPMC-a vrijedan 20 milijuna dolara
Fotogalerija
26. ožujka 2025.
HDZ Varaždinske županije slavi tri i pol desetljeća rada: „Postigli smo povijesne rezultate, nikada više ulaganja i projekata”
Politika
18. ožujka 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.