Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Hrvatska i svijet
  • Beroš izjavio da mjere djeluju i posebno ukazao na jedan podatak: „To nismo imali od 22. studenog”

Beroš izjavio da mjere djeluju i posebno ukazao na jedan podatak: „To nismo imali od 22. studenog”

Hrvatska i svijet
13. siječnja 2021.
Alenka Kučić
758
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ministar zdravstva Vili Beroš na današnjoj je konferenciji za novinare izjavio da mjere djeluju, da građani pokazuju odgovornost.

-Broj hospitaliziranih osoba pao je ispod brojke 2000, a to se ne pamti još od 22. studenog. Raduje svaka promjena na bolje. Dvotjedna stopa je jučer ukazivala na odgovornost građana i učinkovitost mjera. Prvi put nakon 22.studenoga imamo pad broja hospitaliziranih ispod 2000. Broj preminulih je ispod 30, što je i dalje velika brojka ali manja nego ranijih dana. Uz prisutnu odgovornost građana, ove mjere doista djeluju – rekao je Beroš i poručio građanima:

-Nemojte pomisliti da je sada kraj epidemije, moramo i dalje biti oprezni, međutim, možemo zaključiti da naše balansirane mjere daju rezultate i da je to optimalna pobjednička formula u Republici Hrvatskoj kada je riječ o borbi protiv epidemije.

ak/vzaktualno.hr/jutarnji.hr

Alenka Kučić 26167 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

NESAVJESNA VOZAČICA Oborila pješakinju na zebri i pobjegla
Crna kronika
2021-01-13

Sljedeća Vijest

NAKON 183 GODINE Varaždinska knjižnica konačno u svom prostoru
Događanja
2021-01-13
Izdvojeno
Udruga žena „Svibovečki zvon“ uspješno zaključila 2025. i najavila nove aktivnosti
Događanja
22. travnja 2026.
Alenka Kučić
Važan korak u gospodarenju otpadom: otvoren probni rad stanice u Poljani Biškupečkoj
Događanja
22. travnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Na 157. Skupštini DVD-a Ludbreg potvrđeno novo-staro vodstvo, Bilić najavio obnovu vatrogasnog doma
Događanja
22. travnja 2026.
TVarjacic
Župan Stričak s predstavnicima sportskih klubova: “Sredstva koja ulažemo u sport ulaganje su u budućnost”
Događanja
22. travnja 2026.
Jozica
Video & fotogalerija
Članovi uprave Hrvatskih voda posjetili Varaždinsku županiju – u fokusu nekoliko važnih tema
Gospodarstvo
21. travnja 2026.
Više od 200 hodočasnika prošlo Camino dionicom Kalnik – Varaždinske Toplice, pridružila im se gradonačelnica Ratković
Fotogalerija
13. travnja 2026.
„Rikićevo proljeće” okupilo brojne posjetitelje i još jednom potvrdilo važnost tradicije, druženja i stvaranja
Fotogalerija
13. travnja 2026.
Župan Kolar primio prijavak povijesnih postrojbi uoči Kostelske uskrsne pištole
Fotogalerija
4. travnja 2026.
FOTO Snijeg i olujni vjetar napravili kaos na sjeveru Hrvatske – problemi kod Novog Marofa i Ivanca
Fotogalerija
27. ožujka 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.