Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Hrvatska i svijet
  • Broj aktivnih slučajeva u Hrvatskoj dostigao gotovo 40 tisuća

Broj aktivnih slučajeva u Hrvatskoj dostigao gotovo 40 tisuća

Hrvatska i svijet
7. siječnja 2022.
tesa
737
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

U posljednja 24 sata zabilježeno je 3.911 novih slučajeva zaraze virusom  SARS-CoV-2 te je broj aktivnih slučajeva u Hrvatskoj danas ukupno 38.666.

Među njima je 1.846 pacijenata na bolničkom liječenju, od toga je na respiratoru 245 pacijenata.

Preminula je 41 osoba.

Od 25. veljače 2020., kada je zabilježen prvi slučaj zaraze u Hrvatskoj, do danas ukupno je zabilježeno 749.455 osoba zaraženih novim  koronavirusom, od kojih je 12.805 preminulo, ukupno se oporavilo  697.984 osoba od toga 5.057 u posljednja 24 sata.

U samoizolaciji je trenutno 17.928 osoba. Do danas je ukupno testirano 3.841.357 osoba, od toga  9.062 u posljednja 24 sata.

Zaključno s 6.1.2022 utrošeno je 4.793.621 doza cjepiva, a cijepljeno je 55,83% ukupnog stanovništva, odnosno 66,50% odraslog stanovništva. Na dan 6.1.2022 utrošeno je 1.941 doza cjepiva, a od toga je  208 osoba cijepljeno prvom dozom.

Zaključno s 6.1.2022 2.265.597 osoba cijepljeno je barem jednom dozom, a od njih je cijepljenje završeno za 2.156.339 osoba (1.966.328 osoba cijepljeno s dvije doze te 190.011 osoba cijepljeno cjepivom Jannsen), što čini 63,45% odraslog stanovništva.

vzaktualno.hr

tesa 3885 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

DOBRA VIJEST ZA DJECU I MLADE Rad klizališta u Ivancu produljuje se do 16. siječnja!
Događanja
2022-01-07

Sljedeća Vijest

Obljetnica tragičnog zločina u Podrutama: prije 30 godina u raketnom napadu poginuli europski mirovni promatrači
Događanja
2022-01-07
Izdvojeno
Službeno predstavljen projekt „Arboretum Opeka – održiva zelena destinacija“
Događanja
23. svibnja 2025.
Siniša Kalajdžija
Zašto je Igor Franolić odbio sučeljavanje i suočavanje sa građanima Ludbrega?
Politika
23. svibnja 2025.
Siniša Kalajdžija
Uskoro nova rasvjeta i na pomoćnim igralištima SRC Novi Marof
Sport
23. svibnja 2025.
Alenka Kučić
I kiša je stala pred quadrillom: Čak 582 maturanta proslavila kraj školovanja na Kapucinskom trgu
Događanja
23. svibnja 2025.
Alenka Kučić
Video & fotogalerija
FOTOGALERIJA Počela Maturantika: Stotine veselih maturanata prošetale Varaždinom
Fotogalerija
21. svibnja 2025.
FOTOGALERIJA Na Uskrsni ponedjeljak, dječje veselje ispunilo Park Velika graba u Sračincu
Fotogalerija
22. travnja 2025.
U Zaboku je svečano otvoren onkološki centar UPMC-a vrijedan 20 milijuna dolara
Fotogalerija
26. ožujka 2025.
HDZ Varaždinske županije slavi tri i pol desetljeća rada: „Postigli smo povijesne rezultate, nikada više ulaganja i projekata”
Politika
18. ožujka 2025.
FOTO Mali Varaždinci proslavili najšareniji dan u godini! Njih 1500 zaplesalo na Europskom trgu
Fotogalerija
4. ožujka 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.