U Varaždinskim Toplicama u četvrtak je održana završna konferencija projekta „Energetska obnova zgrade Doma zdravlja Varaždinske županije, ispostava Varaždinske Toplice“,
U Ludbregu počinje još jedan veliki projekt – uspostavljanje koncepta STE(A)M razreda u predškolskom odgoju, a projekt je predstavljen danas u Kući Somogji u prostoru Arheološkog parka Iovia u Ludbregu
Prije desetak dana obavljen je tehnički pregled gornjostubičkog vrtića “Jurek”. Građevinska bruto površina vrtića iznosi 1.070 m2, a ukupna površina građevne čestice 10.001 m2.
Grad Ivanec i ove godine nastavlja s uređivanjem i opremanjem društvenih domova u naseljima širom svoga administrativnog područja.
Na području Krapinsko-zagorske županije evidentirano je 50 novih osoba pozitivnih na koronavirus.
Goruća tema unatrag nekoliko dana o obustavi ispostave lijekova od strane veledrogerija prema bolnicama i ljekarnama ne silazi s naslovnica što je, naravno, razumljivo. Da je stanje ne zahvalno, veoma upitno, a u velikoj količini ne pošteno, ne treba napominjati, no gdje je start ovog hendikepa?! Za primjer uzimamo tragičan slučaj koji je potresao Hrvatsku prije […]
U Međimurskoj županiji u protekla 24 sata testirano je 356 osoba, od čega 125 pozitivnih osoba, što je postotak od 35 posto udjela pozitivnih testova u ukupnom broju testiranja. Opravilo se 37 osoba, pa je današnji broj aktivnih slučajeva 374 što znači da se Međimurje vratilo na situaciju zabilježenu 17. siječnja ove godine. Trenutno su 34 pacijenta su hospitalizirana […]
Društveni dom u Loboru mjesto je gdje se kroz godinu održavaju razna kulturna događanja, a dostupan je na korištenje udrugama i mještanima Općine. Kako bi dom sadržavao potrebne i konstruktivne elemente, Općina je prošlu godinu na Ministarstvo kulture prijavila projekt uređenja interijera Društvenog doma.
Dobrovoljno vatrogasno društvo Ivanec počelo je s radovima na gradnji dviju garaža u krugu vatrogasnog doma za smještaj svog voznog parka. 
Na posljednjoj sjednici Općinskog vijeća Općine Trnovec Bartolovečki u ovom sazivu načelnik Zvonko Šamec podnio je polugodišnje izvješće o radu za razdoblje od 1. srpnja do 31. prosinca prošle godine, koje je i prihvaćeno