Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • PR članak
  • Cineplexx ugostio preko 60.000 posjetitelja u jednom danu

Cineplexx ugostio preko 60.000 posjetitelja u jednom danu

PR članak
12. srpnja 2017.
N.K.
1606
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Cineplexx

Regionalni kinoprikazivač Cineplexx jučer je ugostio preko 60.000 posjetitelja kao dio kampanje Cool ljeto u Cineplexxu!
Tisuće posjetitelja uživalo je u ljetnim blockbusterima u ugodno rashlađenim kino dvoranama uz odlične kokice, posebno sniženoj cijeni karata za sve projekcije tijekom dana i brojne druge pogodnosti.
Dodatno, u promociji Cool ljeta svake srijede do kraja kolovoza posjetiteljima uz super cijenu ulaznice od 19 kuna Cineplexx City Center one Zagreb East i Split su pripremili i idealno osvježenje - sladoled na dar.
Cineplexx kina predstavljaju savršen spoj tradicionalnog kina, čiji počeci sežu u 1967. godinu, i suvremenog koje koristi najmoderniju 3D lasersku tehnologiju te osigurava vrhunsku kvalitetu zvuka i udobnosti dvorana. Cineplexx svojim posjetiteljima jamči nezaboravnu zabavu uz jedinstveno iskustvo gledanja najatraktivnijih ljetnih filmova kao što su Kako je Gru postao dobar, Auti 3, Spider-Man: Povratak kući, Transformers: Posljednji vitez, Wonder woman, Luda djevojačka, i to u udobnim i klimatiziranim kino dvoranama.

Cineplexx

Neprestanim ulaganjem u povećanje zadovoljstva svojim posjetiteljima, Cineplexx je zauzeo vodeću poziciju u regiji te je postao nezaobilazno mjesto za uživanje u pravom filmskom doživljaju, ali i jamstvo nezaboravne zabave i opuštanja za cijelu obitelj.
„Naša kompanija je odlično pozicionirana u ovoj regiji i tržišni smo lideri u više zemalja. Kina su jako popularna u jugoistočnoj Europi pa ih sve veći broj trgovačkih centara vidi kao neophodan element za zabavu“, izjavio je Christof Papousek, rukovodeći partner kompanije Cineplexx International.
Cineplexx je 2009. godine započeo širenje po jugoistočnoj Europi i od tada intenzivno napreduje. Prvo Cineplexx kino otvoreno je 2011. godine u Hrvatskoj. Iste je godine uslijedilo i proširenje na Srbiju, dok je otvaranjem novog kina u Solunu 2015. godine kompanija po prvi put ušla i na grčko tržište. Cineplexx je danas jedan od najvećih lanaca kinoprikazivača prisutan u Hrvatskoj, Austriji, Srbiji, Crnoj Gori, Sloveniji, Makedoniji, Albaniji, Grčkoj i Italiji s ukupno 41 multipleks i 6 tradicionalnih kina te 316 kino dvorana.
Cineplexx trenutno zapošljava oko 1.350 ljudi, a njegove kino dvorane godišnje posjeti više od 12 milijuna posjetitelja.

Cineplexx

www.vzaktualno.hr

N.K. 11180 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Bicikl
Imate informaciju o krađi torbice s košarice na biciklu? Javite ih policiji!
Crna kronika
2017-07-12

Sljedeća Vijest

Još jedan uspješan projekt Elektrostrojarske škole: Odobreni E+KA2
Događanja
2017-07-12
Izdvojeno
Zakoračite u svijet Dravske park-šume: Dravoznalac otvara svoje skrovište na Festivalu varaždinskih dvorišta
Događanja
11. lipnja 2026.
martina
Ludbreg osigurao više od 2 milijuna eura bespovratnih sredstava za projekte razvoja zelene infrastrukture
Događanja
11. lipnja 2026.
martina
Uz treći Dravski kotlić počinje nova kupališna sezona na Dravi – gulaš za sve, dobra glazba i super druženje!
Događanja
11. lipnja 2026.
Alenka Kučić
Stižu nova ulaganja u turizam: Lokalnim turističkim zajednicama gotovo 213.000 eura
Događanja
11. lipnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Video & fotogalerija
Smotra vatrogasnih vozila i opreme na Kapucinskom trgu okupila varaždinske vatrogasce i građane
Fotogalerija
29. svibnja 2026.
Dan udruga Općine Sračinec okupio brojne posjetitelje u Parku Velika graba
Fotogalerija
25. svibnja 2026.
Sigurnost i edukacija: U Bednji se okupilo više od 180 djece iz Hrvatske i Slovenije
Fotogalerija
8. svibnja 2026.
Na varaždinskom groblju obilježena 31. obljetnica VRO Bljesak: „Moramo prenositi vrijednosti Domovinskog rata mlađim generacijama”
Fotogalerija
30. travnja 2026.
Članovi uprave Hrvatskih voda posjetili Varaždinsku županiju – u fokusu nekoliko važnih tema
Gospodarstvo
21. travnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.