Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Hrvatska i svijet
  • Danas bi meteoropati mogli imati problema: Bit će promjenjivo oblačno, uz mogućnost kiše i pljuskova

Danas bi meteoropati mogli imati problema: Bit će promjenjivo oblačno, uz mogućnost kiše i pljuskova

Hrvatska i svijet
9. listopada 2025.
Alenka Kučić
452
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

U većini krajeva u četvrtak će biti promjenljivo oblačno, a na jugu sunčanije, objavio je Državni hidrometeorološki zavod.

U unutrašnjosti i na sjevernom Jadranu mjestimice malo kiše ili kratkotrajni lokalni pljusak.

Vjetar slab, na istoku do umjeren sjeverozapadni. Na Jadranu slaba do umjerena bura, od sredine dana sjeverozapadnjak i jugozapadnjak.

Najniža temperatura zraka od 5 do 9, na Jadranu između 10 i 15, a najviša uglavnom od 17 do 22 °C.

Biometeorološka prognoza za četvrtak

Biometeorološke prilike bit će uglavnom razmjerno povoljne u Dalmaciji. Iako naoblaka tijekom dana može kvariti raspoloženje mnogima, meteoropati i kronični bolesnici na tom području ne bi trebali imati dodatnih tegoba uzrokovanih vremenom.

Nešto manje povoljne biometeorološke prilike, uz veću naoblaku i moguću kišu, očekuju se u ostatku Hrvatske, kao posljedica blizine frontalnih poremećaja sjeverno od Hrvatske. Osjetljiviji meteoropati mogu osjetiti pojačan umor, razdražljivost i lošije raspoloženje, a kronični bolesnici umjerene tegobe od kojih inače pate.

foto: arhiva
vzaktualno.hr/meteo.hr

Alenka Kučić 25653 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Eko City: Varaždin u utrci za najzeleniji grad u Hrvatskoj
Događanja
2025-10-08

Sljedeća Vijest

NJIHOV JE DAN Imendan slave Ivan, Leonarda, Leonardo, Lea, Leo, Leona i Sara
Lifestyle
2025-10-09
Izdvojeno
Građani zvali policiju nakon što je pijani vozač zapeo u snijegu kod Ivanca
Crna kronika
23. siječnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Mladež HDZ-a i ove godine donirala hranu Udruzi SPAS Varaždin
Događanja
23. siječnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Hrvatska danas traži pobjedu protiv Islanda – treba nam jedna vrhunska predstava naših rukometaša
Sport
23. siječnja 2026.
Ivana
Proslava bračne vjernosti u Lepoglavi: Otvoren poziv parovima s 50+ godina braka
Događanja
23. siječnja 2026.
Jozica
Video & fotogalerija
Prava zimska idila na sjeveru Hrvatske – snijeg kakav dugo nismo vidjeli
Fotogalerija
7. siječnja 2026.
Sport, igra i nova iskustva: Deseto izdanje Zimskog sportskog višeboja u Varaždinu izazvalo veliko zanimanje osnovnoškolaca
Fotogalerija
5. siječnja 2026.
FOTO Moto Mrazovi ponovno ugrijali Sračinec
Fotogalerija
2. siječnja 2026.
Novomarofski Božićni bibliobus i Djed Mraz donose osmijehe i knjige mališanima!
Fotogalerija
17. prosinca 2025.
Mališani ukrasili božićno drvce ispred Općine Trnovec Bartolovečki: „Bitno je da se svi družimo i zabavimo!”
Fotogalerija
11. prosinca 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.