Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • Danas kiša, vikend bez oborina, za praznik sunce

Danas kiša, vikend bez oborina, za praznik sunce

Događanja
28. travnja 2017.
S.K.
1156
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
poljoprivreda

Pretežno oblačno, mjestimice uz povremenu kišu, pljuskove i grmljavinu, pri čemu će lokalno biti i obilnije oborine. Popodne i prema kraju dana kiša će u sjeverozapadnim i zapadnim predjelima stati, a naoblaka će se razbijati.U kopnenoj će Hrvatskoj biti umjerenog, u gorju na udare i jakog, južnog i jugozapadnog vjetra, u Dalmaciji će puhati jako i olujno jugo, na sjevernom Jadranu umjeren zapadnjak i jugozapadnjak.

Temperature zraka tijekom jutra u kopnenim predjelima od 9 do 15°C, na obali i otocima između 12 i 18°C. Danju u većini predjela od 13 do 19°C, u Slavoniji i na krajnjem jugu između 20 i 22°C.

U subotu promjenljivo sa sunčanim razdobljima te osjetno svježije nego proteklih dana, osobito u unutrašnjosti. Oblačnije uz mjestimičnu kišu bit će u Slavoniji i Dalmaciji te ponegdje u gorskim predjelima, a drugdje je na kopnu sredinom dana moguć tek poneki lokalni pljusak. Na sjevernom Jadranu najsunčanije. Krajem dana razvedravanje. Zapuhat će umjeren sjeveroistočni i sjeverni vjetar, a na Jadranu bura i sjeverozapadnjak, ponegdje s jakim udarima. Još na krajnjem jugu zemlje ujutro umjereno do jako jugo. Jutarnja temperatura uglavnom od 2 do 8, na Jadranu od 8 do 13, a najviša dnevna od 11 do 16 °C. Na krajnjem jugu zemlje temperatura cijeloga dana između 14 i 18 °C.

Kiše ne bi trebalo biti ni u nedjelju dok se za ponedjeljak najavljuje sunčano s temperaturama do 18 stupnjeva Celzijevih. Nakon ponedjeljka, s početkom radnog dijela tjedna, vraća nam se kiša.

www.vzaktualno.hr/DHMZ/Meteoinfo

S.K. 1417 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

U Varaždinu se i dalje traže volonteri - još samo danas
Sport
2017-04-28

Sljedeća Vijest

Mumlek: Osijek ćemo napasti svim snagama!
Sport
2017-04-28
Izdvojeno
U Ivancu započela sadnja novog drvoreda – zasadit će se 200-tinjak javora
Događanja
5. studenoga 2025.
Nikolina Pofuk Bajz
Austrijska veleposlanica Nj. E. Yvonne Tončić-Sorinj stigla u najavni posjet Međimurskoj županiji
Događanja
5. studenoga 2025.
Alenka Kučić
AK Sloboda Varaždin organizira atletski seminar uz naše najbolje atletičare i njihove trenere
Sport
5. studenoga 2025.
Alenka Kučić
Studeni u znaku brkova: pokret Movember podiže svijest o muškom zdravlju
Hrvatska i svijet
5. studenoga 2025.
TVarjacic
Video & fotogalerija
Na Gradskom groblju u Varaždinu odana počast preminulim građanima te preminulim, poginulim i nestalim braniteljima
Fotogalerija
31. listopada 2025.
Povratak u prošlost uz stare običaje, jela i dobra vina: Voćanska etno kuća otvorila svoja vrata
Fotogalerija
26. listopada 2025.
Klenovnik: Dječji vrtić Latica proslavio rođendan!!!
Fotogalerija
10. listopada 2025.
Sa svečane sjednice u Klenovniku načelnik Pintarić poručio: Naša općina napreduje i pritom čuva svoju tradiciju, identitet i povezanost među ljudima
Fotogalerija
9. listopada 2025.
Europski tjedan sporta: Challenger Race Varaždin 2025. okupio brojne sudionike – u prvom planu zabava i druženje uz sport!
Fotogalerija
26. rujna 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.