Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Crna kronika
  • DOLIJALI MLADI KRADLJIVCI Provaljivali u vikendice i školu

DOLIJALI MLADI KRADLJIVCI Provaljivali u vikendice i školu

Crna kronika
21. svibnja 2020.
Alenka Kučić
795
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Policijski službenici Policijske postaje Ivanec dovršili su kriminalističko istraživanje nad mladićima starosti 15, 18 i 19 godina. Sumnja se da su tijekom 21. i 22. ožujka u Ulici Stjepana Vukovića u Ivancu provalili u tri vikendice vlasništvo muškaraca starosti 53, 64 i 69 godina, iz kojih su ukrali razni alat, hranu i alkoholna pića.

Također je utvrđeno da su 2./3. travnja provalili u Vukovićevoj ulici u vikendicu vlasništvo 63-godišnjaka iz koje su ukrali motornu pilu. Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja protiv osumnjičenih su podnijete kaznene prijave nadležnom državnom odvjetništvu za kaznena djela Teške krađe provaljivanjem.

Policijski službenici Policijske postaje Ivanec dovršili su kriminalističko istraživanje i nad dva maloljetnika starosti 16 godina i jednim maloljetnikom starosti 15 godina. Sumnja se da su 23./24. travnja u Donjoj Voći provalili u osnovnu školu iz koje su ukrali četiri prijenosna računala.

Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja protiv osumnjičenih su podnijete kaznene prijave nadležnom državnom odvjetništvu za kazneno djelo Teške krađe provaljivanjem.

vzaktualno.hr

Alenka Kučić 25653 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

NOVA ODLUKA HZJZ-a: Ukida se ograničenje radnog vremena za kafiće i restorane
Hrvatska i svijet
2020-05-21

Sljedeća Vijest

NE PROPUSTITE „Koncert u mraku” u varaždinskom kazalištu - požurite po besplatne ulaznice!
Događanja
2020-05-21
Izdvojeno
Vincekovo u Ludbregu okupilo brojne vinogradare pod kipom svetog Vinka
Događanja
19. siječnja 2026.
TVarjacic
Grebengrad ponovno oživio srednji vijek u sklopu programa „Upoznaj svoju zemlju“
Događanja
19. siječnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Župan Posavec ugostio uspješnu atletičarku Anju Okreša, natjecateljicu na Deflimpijskim igrama
Događanja
19. siječnja 2026.
Ivana
Nakon 28 godina bez prekršaja, vozačica iz Trnovca dobila priznanje policije
Događanja
19. siječnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Video & fotogalerija
Prava zimska idila na sjeveru Hrvatske – snijeg kakav dugo nismo vidjeli
Fotogalerija
7. siječnja 2026.
Sport, igra i nova iskustva: Deseto izdanje Zimskog sportskog višeboja u Varaždinu izazvalo veliko zanimanje osnovnoškolaca
Fotogalerija
5. siječnja 2026.
FOTO Moto Mrazovi ponovno ugrijali Sračinec
Fotogalerija
2. siječnja 2026.
Novomarofski Božićni bibliobus i Djed Mraz donose osmijehe i knjige mališanima!
Fotogalerija
17. prosinca 2025.
Mališani ukrasili božićno drvce ispred Općine Trnovec Bartolovečki: „Bitno je da se svi družimo i zabavimo!”
Fotogalerija
11. prosinca 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.