Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Lifestyle
  • Evo kada u nastavku godine možete imati produžene vikende – Idući je vrlo brzo!

Evo kada u nastavku godine možete imati produžene vikende – Idući je vrlo brzo!

Lifestyle
6. lipnja 2022.
Alenka Kučić
555
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ono što posebno volimo (osim godišnjeg odmora) su svakako produženi vikendi, a ova je godina za „spajalice” puno bolja od prethodne.

Naime, u 2022. godini ima više, točnije deset praznika i blagdana koji padaju na radni dan, a lani ih je bilo osam, piše Poslovni.hr.

Novu priliku za produženi vikend donosi blagdan Tijelova koji će biti u četvrtak, 16. lipnja, pa ako za petak uzmete godišnji, imat ćete priliku odmarati ili putovati ili što god želite, a nije vezano uz posao, biti kod kuće četiri dana.

Ovo su praznici i blagdani do kraja tekuće godine:

22. lipnja (srijeda) – Dan antifašističke borbe

5. kolovoza (petak) – Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

15. kolovoza (ponedjeljak) – Velika Gospa

1. studenoga (utorak) – Svi sveti

18. studenoga (petak) – Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

25. prosinca (nedjelja) – Božić

26. prosinca (ponedjeljak) – prvi dan po Božiću, Sveti Stjepan

vzaktualno.hr/poslovni.hr

Alenka Kučić 24764 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

U Općini Bednja održana 17. Županijska smotra puhačkih orkestara Varaždinske županije
Događanja
2022-06-05

Sljedeća Vijest

TJEDNA PROGNOZA Vrijeme se još neće smiriti, ali neće ni to trajati vječno – evo kad stižu ljepši dani
Hrvatska i svijet
2022-06-06
Izdvojeno
Današnji slavljenici su Monika, Honorat i Časlav – sretan im imendan!
Lifestyle
27. kolovoza 2025.
Ivana
Varteksu sutra u goste dolazi Moslavina – bit će to bitka za prolaz do „prvoligaša”
Sport
26. kolovoza 2025.
Alenka Kučić
Po 12. put riječki Korzo biti će ispunjen zagorskim delicijama, tradicijom i kulturom!
Događanja
26. kolovoza 2025.
Siniša Kalajdžija
Četvero novih, mladih liječnika stiglo u Dom zdravlja Čakovec, dobrodošlicu im poželio i župan Posavec
Događanja
26. kolovoza 2025.
Alenka Kučić
Video & fotogalerija
FOTOGALERIJA Kiša je prestala, špancireri stižu u Varaždin – ovako je bilo prvog dana na ulicama i trgovima grada
Fotogalerija
22. kolovoza 2025.
FOTOGALERIJA „Šminkanje” Varaždina uoči 27. Špancirfesta
Fotogalerija
19. kolovoza 2025.
Župan Stričak: Svima koji su sudjelovali u najvažnijoj bitci u povijesti hrvatskog naroda, u Oluji, veliko hvala!
Fotogalerija
4. kolovoza 2025.
Povodom 150 godina rudarstva u Starom Golubovcu, otvorena atraktivna izložba rudarskih predmeta
Fotogalerija
20. srpnja 2025.
FOTOGALERIJA Bogatim programom proslavljen blagdan sv. Benedikta, zaštitnika Svibovca Podravskog
Fotogalerija
14. srpnja 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.