Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Sport
  • “Gorka” pobjeda Feyenoorda: Ljubešćanin Luka Ivanušec u bolovima iznesen s travnjaka

“Gorka” pobjeda Feyenoorda: Ljubešćanin Luka Ivanušec u bolovima iznesen s travnjaka

Sport
20. rujna 2023.
Alenka Kučić
686
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Iako je u 1. kolu skupine E Lige prvaka Feyenoord pobijedio Celtic 2:0, u klubu nisu sretni - ostali su bez Ljubešćanina Luke Ivanušeca koji se ozlijedio u 89. minuti susreta.

Kako piše Index, hrvatski reprezentativac iskrenuo je zglob pri doskoku i u bolovima je na nosilima morao biti iznesen s travnjaka.

Ivanušecu je od dolaska iz Dinama ovog ljeta za 9.6 milijuna eura odmah postao standardni član prve postave i započeo je obje prvenstvene utakmice kao i ovu u Ligi prvaka. U prvom nastupu protiv Utrechta je upisao asistenciju, a u zadnjoj prvenstvenoj pobjedi protiv Heerenveena 6:1 je zabio i svoj prvi gol, piše Index.

Čak i ako je riječ o lakšoj ozljedi, Ivanušec gotovo sigurno neće igrati za vikend u velikom derbiju protiv Ajaxa u Amsterdamu. Trener kluba iz Rotterdama Arne Slot je zabrinuto rekao da se boji da neće moći računati na hrvatskog reprezentativca, dodajući da će to biti veliki hendikep.

screenshot/index
vzaktualno.hr/index.hr

Alenka Kučić 24236 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

U tijeku obnova grobne kuće u Šemovcu! Načelnica Vitković: "Dijelimo uvjerenje da poštovanje prema mrtvima odražava poštovanje prema živima"
Gospodarstvo
2023-09-20

Sljedeća Vijest

Danas imendan slave Andrija, Andreja i Svjetlana. Čestitajte im!
Lifestyle
2023-09-20
Izdvojeno
Varaždinski profesori na Svjetskim učiteljskim igrama u Francuskoj, u Hrvatsku se vratili s medaljama
Sport
21. svibnja 2025.
Alenka Kučić
Asfaltiranje u punom jeku: Radovi u Nazorovoj ulici u Ivancu ulaze u novu fazu
Gospodarstvo
21. svibnja 2025.
Alenka Kučić
Obilježen Svjetski dan pčela: “Da nema pčela, ne bi bilo ni nas” – Djeca iz Kneginca podsjetila na važnost oprašivača
Događanja
21. svibnja 2025.
Alenka Kučić
Jugo donosi glavobolju i razdražljivost: Nestabilna srijeda i nepovoljne biometeorološke prilike
Hrvatska i svijet
21. svibnja 2025.
Alenka Kučić
Video & fotogalerija
FOTOGALERIJA Na Uskrsni ponedjeljak, dječje veselje ispunilo Park Velika graba u Sračincu
Fotogalerija
22. travnja 2025.
U Zaboku je svečano otvoren onkološki centar UPMC-a vrijedan 20 milijuna dolara
Fotogalerija
26. ožujka 2025.
HDZ Varaždinske županije slavi tri i pol desetljeća rada: „Postigli smo povijesne rezultate, nikada više ulaganja i projekata”
Politika
18. ožujka 2025.
FOTO Mali Varaždinci proslavili najšareniji dan u godini! Njih 1500 zaplesalo na Europskom trgu
Fotogalerija
4. ožujka 2025.
Toplički fašnjak: Tradicija, veselje, šarenilo i kreativnost na ulicama Varaždinskih Toplica
Fotogalerija
3. ožujka 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.