Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • Gradonačelnik Škvarić malim maškarama na jedan dan predao ključeve Grada

Gradonačelnik Škvarić malim maškarama na jedan dan predao ključeve Grada

Događanja
3. ožujka 2025.
Nikolina Pofuk Bajz
278
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Zanimljiv program pripremili su ove godine maskirani polaznici dječjih vrtića na Dječjem fašniku u Lepoglavi koji je održan 2. ožujka.

Na terasi restorana Ivančica djeca iz Dječjeg vrtića Lepoglava i podružnice Višnjica te mališani iz Dječjeg vrtića Bambi iz Ivanca okupili su se uz svirku Limene glazbe Lepoglava. Vesela i šarena družina koju su činili Patuljci, Leptirići, Peppe Pig i Georgei, Mravi, Dalmatineri, Bombončići, Mickey i Minnie Mouse, Kuhari i Kuharice, Miševi i Mačke, Mali navijači i Šarene Bojice izvela je prigodni program i razveselila roditelje i posjetitelje koji su ih došli pogledati.

Dobroj atmosferi na terasi u ovu sunčanu nedjelju pridonijeli su i članovi Odreda izviđača Lepoglava, a sve su ugodno iznenadile i maskote Mickey i Minnie Mouse. Maskote su i ove godine pomogle malim maškarama da otjeraju zimu probušivši balone od kojih je bio napravljen Fašnik.

Organizatori ove sada već tradicionalne priredbe, Grad Lepoglava i Turistička zajednica grada Lepoglave, počastili su sve sudionike i posjetitelje Fašnika finim krafnama i toplim napitcima.

Dječji fašnik u Lepoglavi i ove je godine pratio gradonačelnik Marijan Škvarić, koji je malim maškarama predao ključeve grada, a onda im zahvalio što su se zajedno s tetama i roditeljima uključili u ovu tradicionalnu manifestaciju.

vzaktualno.hr

Nikolina Pofuk Bajz 2795 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Poslijepotresna obnova: Ministar Bačić i župan Kolar obišli četiri lokacije
Događanja
2025-03-03

Sljedeća Vijest

Sastali se ministar Bačić i zagorski župan Kolar, razgovarali o klizištima na području županije: "Imati ćemo više od 60 gradilišta"
Događanja
2025-03-03
Izdvojeno
Oni su današnji slavljenici, čestitajte im imendan!
Lifestyle
22. kolovoza 2025.
TVarjacic
U petak počinje Špancirfest, s njime i gužve: Doznajte koje će se ulice zatvoriti i gdje ćete se moći besplatno parkirati
Događanja
21. kolovoza 2025.
Alenka Kučić
U Mihovljanu počinje rekonstrukcija ceste Mihovljan–Večkovići–Kovačići vrijedna 1,4 milijuna eura
Događanja
21. kolovoza 2025.
Nikolina Pofuk Bajz
Ludbreška Sveta Nedjelja – stoljetna tradicija i veliko okupljanje hodočasnika i posjetitelja
Događanja
21. kolovoza 2025.
Alenka Kučić
Video & fotogalerija
FOTOGALERIJA „Šminkanje” Varaždina uoči 27. Špancirfesta
Fotogalerija
19. kolovoza 2025.
Župan Stričak: Svima koji su sudjelovali u najvažnijoj bitci u povijesti hrvatskog naroda, u Oluji, veliko hvala!
Fotogalerija
4. kolovoza 2025.
Povodom 150 godina rudarstva u Starom Golubovcu, otvorena atraktivna izložba rudarskih predmeta
Fotogalerija
20. srpnja 2025.
FOTOGALERIJA Bogatim programom proslavljen blagdan sv. Benedikta, zaštitnika Svibovca Podravskog
Fotogalerija
14. srpnja 2025.
FOTOGALERIJA Sedamdesetak varaždinskih višebojaca uživalo u kupanju, druženju i zabavi u Novom Vinodolskom
Fotogalerija
7. srpnja 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.