Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • Hodnja Čevo – Grebengrad, u spomen na poginule branitelje s novomarofskog područja

Hodnja Čevo – Grebengrad, u spomen na poginule branitelje s novomarofskog područja

Događanja
5. lipnja 2019.
Alenka Kučić
1112
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Povodom dana grada Novog Marofa organizira se hodnja po planinarskoj ruti za planinare, neplaninare, djecu, mladež i ostale zainteresirane koji gaje tradiciju zdravog življenja kroz boravak u prirodi.
Ove jr godine nositelj programa Planinarsko društvo Grebengrad, u suradnji s Udrugom Specijalne jedinice policije PU Varaždinske „Roda“.
Udruga je visoko motivirana za razmjenu iskustava, razmišljanja, osobnih doživljaja, ali i poticanje kvalitetnog i zdravog načina života u moderno doba te osnaživanje psihosocijalnog stanja svojih članova i njihovih obitelji boravkom u prirodi.
Događaj je posvećen poginulim braniteljima s područja Grada Novog Marofa, pod čijim se pokroviteljstvom održava.

Okupljanje za hodnju stazom Čevo – Grebengrad u subotu, 15. lipnja, predviđeno je za 10.00 sati ispred gostione „Brk“ u Podevčevu, a sve koji prođu stazu povodom Dana grada Novog Marofa u planinarskom domu na Grebengradu čeka ručak u 14.00 sati.

Osoba za kontakt je Ivo Loborec, 091/3284-055, loborec.ivo@gmail.com

 

vzaktualno.hr

Alenka Kučić 26350 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

STIŽE NEVRIJEME Moguća tuča i olujni udari vjetra
Hrvatska i svijet
2019-06-05

Sljedeća Vijest

Carina i porezna od sutra ponovo u akciji – doznajte tko će se naći „na udaru”
Hrvatska i svijet
2019-06-05
Izdvojeno
NK Varteks dobiva moderan stadion u Hrašćici: Nova ulaganja u razvoj kluba omogućit će licencu za igru na vlastitom terenu
Događanja
18. svibnja 2026.
martina
Najavljen spektakl u Varaždinu: Uskoro 14. Međunarodni festival filmske glazbe i zvuka, stižu i oskarovci!
Događanja
18. svibnja 2026.
Alenka Kučić
Izložba „Baština u kolažu“: Učenici kroz umjetnost odaju počast tradiciji i 50 godina ludbreškog KUD-a Anka Ošpuh
Događanja
18. svibnja 2026.
Alenka Kučić
Pjevački zbor iz Teksasa nastupio u Varaždinu, dobrodošlicu im poželio župan Stričak
Događanja
18. svibnja 2026.
martina
Video & fotogalerija
Sigurnost i edukacija: U Bednji se okupilo više od 180 djece iz Hrvatske i Slovenije
Fotogalerija
8. svibnja 2026.
Na varaždinskom groblju obilježena 31. obljetnica VRO Bljesak: „Moramo prenositi vrijednosti Domovinskog rata mlađim generacijama”
Fotogalerija
30. travnja 2026.
Članovi uprave Hrvatskih voda posjetili Varaždinsku županiju – u fokusu nekoliko važnih tema
Gospodarstvo
21. travnja 2026.
Više od 200 hodočasnika prošlo Camino dionicom Kalnik – Varaždinske Toplice, pridružila im se gradonačelnica Ratković
Fotogalerija
13. travnja 2026.
„Rikićevo proljeće” okupilo brojne posjetitelje i još jednom potvrdilo važnost tradicije, druženja i stvaranja
Fotogalerija
13. travnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.