Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • Ivica Nerer ponovno biciklom krenuo put Vukovara

Ivica Nerer ponovno biciklom krenuo put Vukovara

Događanja
14. studenoga 2025.
Nikolina Pofuk Bajz
389
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

U povodu obilježavanja Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje Ivica Nerer, bivši pripadnik 7. gardijske brigade "Puma", a sadašnji član Udruge veterana te brigade je već tradicionalno krenuo biciklom iz Varaždina prema Vukovaru.

Tom prigodom, pripadnici mnogih braniteljskih udruga, kao i velečasni Ivica Horvat ispratili su svog kolegu Nerera kod Križa zahvalnosti u Varaždinu.

U ime Varaždinske županije sigurnu, mirnu i ugodnu vožnju do Vukovara zaželjela mu je i pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo, socijalnu skrb, civilno društvo i hrvatske branitelje Ljubica Božić istaknuvši pritom Nererovo domoljublje, ali i trud te želju da se Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje obilježi na ovakav način.

Ovo nije prvi put da se Ivica Nerer odlučio na ovakvo obilježavanje naših najvećih praznika i blagdana. Naime, prijašnjih je godina također biciklirao do Vukovara, pa i do Knina, a biciklirao je čak i do Bruxellesa.

Do Vukovara će proći ukupno 290 kilometara, vožnja bi trebala trajati oko petnaest sati s kraćim odmorima, a u Vukovar bi trebao stići u utorak 18. studenog oko 08:00 sati gdje će ga kod Spomen doma hrvatskih branitelja na Trpinjskoj cesti dočekati njegovi kolege suborci, kao i župan Varaždinske županije Anđelko Stričak i predsjednik Županijske skupštine Krunoslav Lukačić.

vzaktualno.hr

Nikolina Pofuk Bajz 3854 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Općina Mali Bukovec i ove godine daruje studente povodom božićnih blagdana
Događanja
2025-11-14

Sljedeća Vijest

Žalba zbog blokiranja rasprave o bolnici: SDP i HSS traže poništenje sjednice
Politika
2025-11-14
Izdvojeno
PROGNOZA Ako ujutro izlazite, a popodne se vraćate, kišobran ne ostavljajte kod kuće!
Hrvatska i svijet
19. svibnja 2026.
Alenka Kučić
Danas slave imendan, čestitajte im njihov dan!
Lifestyle
19. svibnja 2026.
Alenka Kučić
Obilježite i vi Svjetski dan orijentacije u Varaždinu: Ponesite sportsku odjeću i dobru volju
Sport
18. svibnja 2026.
Alenka Kučić
Ovogodišnje Urbanovo privuklo više od 3.500 posjetitelja, ali još nije gotovo!
Događanja
18. svibnja 2026.
Alenka Kučić
Video & fotogalerija
Sigurnost i edukacija: U Bednji se okupilo više od 180 djece iz Hrvatske i Slovenije
Fotogalerija
8. svibnja 2026.
Na varaždinskom groblju obilježena 31. obljetnica VRO Bljesak: „Moramo prenositi vrijednosti Domovinskog rata mlađim generacijama”
Fotogalerija
30. travnja 2026.
Članovi uprave Hrvatskih voda posjetili Varaždinsku županiju – u fokusu nekoliko važnih tema
Gospodarstvo
21. travnja 2026.
Više od 200 hodočasnika prošlo Camino dionicom Kalnik – Varaždinske Toplice, pridružila im se gradonačelnica Ratković
Fotogalerija
13. travnja 2026.
„Rikićevo proljeće” okupilo brojne posjetitelje i još jednom potvrdilo važnost tradicije, druženja i stvaranja
Fotogalerija
13. travnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.