Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • “JA SAM VIŠE OD MS-a” Krapinsko-zagorska županija obilježila Svjetski dan multiple skleroze u druženju s oboljelima

“JA SAM VIŠE OD MS-a” Krapinsko-zagorska županija obilježila Svjetski dan multiple skleroze u druženju s oboljelima

Događanja
26. svibnja 2022.
andra
641
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Društvo multiple skleroze Krapinsko – zagorske županije je s ciljem podizanja svijesti o ovoj „bolesti s tisuću lica“, 26. svibnja 2022. organiziralo simboličnu šetnju od sjedišta Društva do Trga Ksavera Šandora Gjalskog u Zaboku, te druženje osoba oboljelih od multiple skleroze zajedno sa svojim osobnim asistentima, volonterima i zaposlenicima.

Centralno obilježavanje održano je na Trgu Ksavera Šandora Gjalskog u Zaboku s početkom u 10 sati, kojom prilikom se sudionicima pridružila zamjenica župana Jasna Petek te gradonačelnik Zaboka Ivan Hanžek.

Ovo događanje je dio kampanje „Ja sam više od MS-a!“ koju u kontinuitetu Društvo multiple skleroze Krapinsko – zagorske županije provodi od 2015. godine. Svrha kampanje je podizanje svijesti javnosti o multiploj sklerozi, izgraditi i unaprijediti prijateljstva, odnose i povezanost između osoba u MS zajednici, naglasiti važnost povezanosti samog sa sobom i važnost brige o sebi a posebice u pandemiji koronavirusa.

vzaktualno.hr/kzz.hr

andra 3650 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Odbijena žalba Ministarstva: istospolni parovi u Hrvatskoj mogu zajedno pristupiti procjeni za posvojitelje!
Hrvatska i svijet
2022-05-26

Sljedeća Vijest

Na sportskim dvoranama u Graberju i na Srednjoškolcu uskoro solarne elektrane
Događanja
2022-05-26
Izdvojeno
Najuspješniji županijski izvođači nastupili na 8. Županijskoj razglednici
Događanja
26. siječnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Stričak ugostio članove Hrvatskog generalskog zbora: “Bez branitelja ne bi bilo današnje Hrvatske”
Događanja
26. siječnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Novi hladni val na vidiku? Evo kada bi se vrijeme moglo naglo promijeniti
Hrvatska i svijet
26. siječnja 2026.
TVarjacic
Potpisani ugovori o sufinanciranju Zavoda za prostorno uređenje i ustanove Zagorje zeleno u Krapinsko-zagorskoj županiji
Događanja
26. siječnja 2026.
TVarjacic
Video & fotogalerija
Prava zimska idila na sjeveru Hrvatske – snijeg kakav dugo nismo vidjeli
Fotogalerija
7. siječnja 2026.
Sport, igra i nova iskustva: Deseto izdanje Zimskog sportskog višeboja u Varaždinu izazvalo veliko zanimanje osnovnoškolaca
Fotogalerija
5. siječnja 2026.
FOTO Moto Mrazovi ponovno ugrijali Sračinec
Fotogalerija
2. siječnja 2026.
Novomarofski Božićni bibliobus i Djed Mraz donose osmijehe i knjige mališanima!
Fotogalerija
17. prosinca 2025.
Mališani ukrasili božićno drvce ispred Općine Trnovec Bartolovečki: „Bitno je da se svi družimo i zabavimo!”
Fotogalerija
11. prosinca 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.