Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • Komunalno redarstvo Grada Lepoglave upozorava: redovito održavajte svoja zemljišta!

Komunalno redarstvo Grada Lepoglave upozorava: redovito održavajte svoja zemljišta!

Događanja
13. rujna 2020.
mirela2
725
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Komunalno redarstvo Grada Lepoglava podsjeća na obvezu vlasnike-posjednike zemljišta da svoje zemljište uz površinu javne namjene (nerazvrstane ceste) redovito održavaju na način da uklanjaju šikaru i raslinje koje zaklanja pogled i ugrožava sigurnost prometa.

To znači da su stabla i krošnje stabla koje prelaze na cestovno zemljište i smetaju vidljivosti, prolazu automobila i mehanizacije vlasnici – posjednici zemljišta dužni ukloniti. Upozoravamo vlasnike-posjednike zemljišta da obrate pažnju na trula i oštećena stabla koja prilikom sada čestih nevremena praćena jakim vjetrom predstavljaju dodatnu opasnost od rušenja na prometnicu.

Za prouzročenu štetu ili uklanjanje sa površina javne namjene odgovornost će snositi isključivo neodgovorni vlasnici – posjednici.

Napominjemo da nepridržavanje obveza sukladno Odluci o nerazvrstanim cestama Grada Lepoglava, redovito će kontrolirati komunalno redarstvo, te poduzimati propisane mjere.

vzaktualno.hr

mirela2 3102 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Ovog tjedna u Info centru policije o konzumiranju droga i ovisnosti
Crna kronika
2020-09-13

Sljedeća Vijest

Održana „Večer novih popevki” - Krapina već 55. godina centralno mjesto očuvanja kajkavske riječi, kulture i tradicije
Politika
2020-09-13
Izdvojeno
Čak 72 udruge primile potporu Međimurske županije – civilno društvo osnaženo s više od 260.000 eura
Događanja
25. svibnja 2026.
Alenka Kučić
Projekti koji mijenjaju Ludbreg predstavljeni iz prve ruke – građane okupio EU BUS TOUR!
Događanja
25. svibnja 2026.
Alenka Kučić
Najavljena 7. sjednica Gradskog vijeća Grada Varaždina – ovo su najvažnije teme opširnog dnevnog reda
Događanja
25. svibnja 2026.
Alenka Kučić
Dan udruga Općine Sračinec okupio brojne posjetitelje u Parku Velika graba
Fotogalerija
25. svibnja 2026.
Alenka Kučić
Video & fotogalerija
Dan udruga Općine Sračinec okupio brojne posjetitelje u Parku Velika graba
Fotogalerija
25. svibnja 2026.
Sigurnost i edukacija: U Bednji se okupilo više od 180 djece iz Hrvatske i Slovenije
Fotogalerija
8. svibnja 2026.
Na varaždinskom groblju obilježena 31. obljetnica VRO Bljesak: „Moramo prenositi vrijednosti Domovinskog rata mlađim generacijama”
Fotogalerija
30. travnja 2026.
Članovi uprave Hrvatskih voda posjetili Varaždinsku županiju – u fokusu nekoliko važnih tema
Gospodarstvo
21. travnja 2026.
Više od 200 hodočasnika prošlo Camino dionicom Kalnik – Varaždinske Toplice, pridružila im se gradonačelnica Ratković
Fotogalerija
13. travnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.