Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Politika
  • Lidija Pulek kandidatkinja za načelnicu Velikog Trgovišća: Glavni su mi ciljevi ravnomjeran razvoj svih dijelova općine te iskorištavanje gospodarskog i turističkog potencijala – Veliko Trgovišće treba postati predgrađe Zagreba

Lidija Pulek kandidatkinja za načelnicu Velikog Trgovišća: Glavni su mi ciljevi ravnomjeran razvoj svih dijelova općine te iskorištavanje gospodarskog i turističkog potencijala – Veliko Trgovišće treba postati predgrađe Zagreba

Politika
6. ožujka 2021.
N.K.
760
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Lidija Pulek, potpredsjednika Zajednice žena „Katarina Zrinski“ Krapinsko-zagorske županije, kandidatkinja je za načelnicu Općine Veliko Trgovišće na nadolazećim lokalnim izborima.

Po struci je stručna specijalistica javne uprave, a zaposlena je u Hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje u Područnoj službi u Zagrebu.

Kao najvažniji razlog svoje kandidature ističe želju za promjenama u općini Veliko Trgovišće i podizanjem kvalitete života stanovnika svih dobnih skupina.

„Načelnici često za vrijeme svojeg mandata zaboravljaju da su oni predstavnici građana i da rade za njihovu dobrobit. Upravo tako i svi projekti koji se provode moraju imati za svrhu napredak općine u svim segmentima, što će rezultirati poboljšanjem kvalitete života u općini, kao i podizanjem standarda. Nužno je i iskorištavanje gospodarskog potencijala općine koji je do sada neiskorišten. Također, fokus moramo staviti na razvoj infrastrukture u svim dijelovima općine, posebice u ruralnim područjima“, rekla je Pulek istaknuvši kako će u svom mandatu naglasak staviti upravo na ravnomjeran razvoj svih dijelova općine.

Nužno je, ističe, pripremiti kvalitetne projekte s fokusom na povlačenju sredstava iz fondova Europske unije, ali i iskoristiti postojeće prednosti općine.

„Naše su prednosti izuzetno dobar geografski položaj i prometna povezanost koje nam daju mogućnosti za razvoj turizma, no i ta je prednost nedovoljno iskorištena. Također, tu je i projekt elektrifikacije željezničke pruge koji će nam donijeti brojne benefite jer tako Veliko Trgovišće postaje predgrađe Zagreba“, poručila je kandidatkinja za načelnicu.

hdz veliko trgovisce (4)

Podršku kandidatkinji za načelnicu Velikog Trgovišća dali su i članovi Županijske organizacije HDZ-a Krapinsko-zagorske županije, a v.d. predsjednika Ernest Svažić naglašava da je izabrana mlada i obrazovana kandidatkinja.

„Čestitam općinskoj organizaciju HDZ Veliko Trgovišće na izboru kandidatkinje za načelnicu općine na predstojećim lokalnim izborima. Izbor je mlada i obrazovana kandidatkinju, ponos naše stranke. Ona je još jedan u našem timu kandidata koje smo predstavljali zadnjih nekoliko dana. Lidija je ujedno potpredsjednica Zajednica žena Katarina Zrinski Krapinsko-zagorske županije i sasvim sigurno dat će novu energiju našoj županijskoj politici kao izuzetno aktivna žena na području Velikog Trgovišća“, poručio je Svažić.

hdz veliko trgovisce (2) hdz veliko trgovisce (3) hdz veliko trgovisce (5) hdz veliko trgovisce (6)

vzaktualno.hr

N.K. 11180 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

U Varaždinskoj županiji 30 novih slučajeva zaraze koronavirusom – do sada zaprimljeno ukupno 12.796 doza cjepiva
Događanja
2021-03-06

Sljedeća Vijest

Uoči Međunarodnog dana žena kandidat za varaždinskoga gradonačelnika Alen Runac razveselio Varaždinke cvijećem
Politika
2021-03-06
Izdvojeno
Ministar Habijan predstavio novu stranicu sudskog registra koja donosi brojne pogodnosti za poduzetnike
Hrvatska i svijet
16. lipnja 2025.
Alenka Kučić
SEZONA DUPLE KRUNE Dražen Besek: Varteks je emocija, a mene je ova gradnja zauvijek „inficirala”
Sport
16. lipnja 2025.
Alenka Kučić
Grčki veleposlanik u službenom posjetu Međimurskoj županiji – povod je moguća suradnja
Događanja
16. lipnja 2025.
Ivana
Tri discipline, jedan duh: Triatlon „Jurinih 3×1” još jednom je spojio generacije na Aquacityju
Sport
16. lipnja 2025.
Alenka Kučić
Video & fotogalerija
Povijest Krapine na malo drugačiji način…..
Fotogalerija
8. lipnja 2025.
FOTOGALERIJA Počela Maturantika: Stotine veselih maturanata prošetale Varaždinom
Fotogalerija
21. svibnja 2025.
FOTOGALERIJA Na Uskrsni ponedjeljak, dječje veselje ispunilo Park Velika graba u Sračincu
Fotogalerija
22. travnja 2025.
U Zaboku je svečano otvoren onkološki centar UPMC-a vrijedan 20 milijuna dolara
Fotogalerija
26. ožujka 2025.
HDZ Varaždinske županije slavi tri i pol desetljeća rada: „Postigli smo povijesne rezultate, nikada više ulaganja i projekata”
Politika
18. ožujka 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.