Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Politika
  • Mladi Reformisti razveselili mališane u varaždinskoj bolnici: donacija za Odjel dječje kirurgije

Mladi Reformisti razveselili mališane u varaždinskoj bolnici: donacija za Odjel dječje kirurgije

Politika
23. prosinca 2019.
Alenka Kučić
869
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Interesni odbor mladih Reformista Varaždinske županije regije Sjever, zajedno s predsjednicom Tihanom Horvat ove je nedjelje, u blagdanskom ozračju putem donacije obradovao mališane dječjeg odjela kirurgije Opće bolnice Varaždin, ističe se u priopćenju pristiglom iz varaždinske Županijske organizacije Narodne stranke – Reformisti.

„Kako je pred zamjenikom ravnatelja Damirom Poljakom te dežurnim djelatnicima istaknula sama predsjednica Tihana Horvat, odabrali su odjel koji je često među posljednjima na listi donacija, a zaboravlja se da upravo tamo borave djeca s prijelomima ili pak ona koja su prošla neki operativni zahvat.

Upravo iz tog razloga glavni im je cilj bio prije svega, na odjel donijeti ljubav i veselje, a potom i djeci omogućiti što ljepši boravak na odjelu. Istaknuli su i kako će se ova tradicija darivanja nastaviti i sljedeće godine, jer su upravo ovakve malene geste nešto najljepše što jedni drugima od srca možemo darovati”, stoji u priopćenju.

IOM Reformista-donacija I

vzaktualno.hr

Alenka Kučić 24431 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

hitna
Pijan oduzeo prednost teretnjaku – ozlijeđene dvije osobe
Crna kronika
2019-12-23

Sljedeća Vijest

Božićni koncert i folklorni festival KUD-a Mak Trnovec
Događanja
2019-12-23
Izdvojeno
Vrućina ne popušta: Na Jadranu i do 36 °C, mogući pljuskovi u unutrašnjosti
Hrvatska i svijet
5. srpnja 2025.
Nikolina Pofuk Bajz
Danas slave Ćiril i Metod!
Lifestyle
5. srpnja 2025.
Nikolina Pofuk Bajz
Završene prijave učenika za srednjoškolske programe u ljetnom upisnom roku, Stričak: Veseli nas interes za škole kojima je Županija osnivač
Događanja
4. srpnja 2025.
Ivana
Ponos Međimurja – velik uspjeh Svetomartinskih mažoretkinja na svjetskom prvenstvu!
Događanja
4. srpnja 2025.
Jozica
Video & fotogalerija
Antunovo v Marofu: Tradicija, glazba i zabava ispunili gradske ulice i u nedjelju, ali brojnih sadržaja ima još!
Fotogalerija
17. lipnja 2025.
Povijest Krapine na malo drugačiji način…..
Fotogalerija
8. lipnja 2025.
FOTOGALERIJA Počela Maturantika: Stotine veselih maturanata prošetale Varaždinom
Fotogalerija
21. svibnja 2025.
FOTOGALERIJA Na Uskrsni ponedjeljak, dječje veselje ispunilo Park Velika graba u Sračincu
Fotogalerija
22. travnja 2025.
U Zaboku je svečano otvoren onkološki centar UPMC-a vrijedan 20 milijuna dolara
Fotogalerija
26. ožujka 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.