Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • Na Badnjak žive jaslice u Prigorcu

Na Badnjak žive jaslice u Prigorcu

Događanja
20. prosinca 2017.
Alenka Kučić
1141
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Slijedom višegodišnjeg običaja, Udruga građana Prigorec i ove će godine uprizorenjem živih jaslica sve građane i vjernike uvesti u radost Božića.
Biblijska idila s Josipom i Marijom koji bdiju nad djetešcem u jaslicama, s anđelima i s tri kralja u pohodu malom Isusu, a sve to u štalici, s pastirima, ovčicama i magarčićem,  sve posjetitelje očekuje u Prigorcu na sam Badnjak, u 20.30 sati. Nakon uprizorenja jaslica, domaćini će sve prisutne počastiti čajem i kuhanim vinom, a nakon toga svi zajedno krenut će na misu koja će u kapeli Sv. Duha početi u 21.30 sati.
Organizatori pozivaju sve građane da u nedjelju navečer dođu u Prigorec te da se pohodom živim jaslicama pridruže božićnom veselju. Žive jaslice ponovno će biti uprizorene u subotu, 30. prosinca, u 17 sati.

 

www.vzaktualno.hr/ivanec.hr

Alenka Kučić 26342 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Varaždinska županija
Martinčević: Varaždinska županija postat će perjanica države
Događanja
2017-12-20

Sljedeća Vijest

Stručnjaci upozoravaju na novi porast cijena
Hrvatska i svijet
2017-12-20
Izdvojeno
Solo putovanja sve su popularnija: Je li riječ o slobodi, usamljenosti ili nečem trećem?
Lifestyle
17. svibnja 2026.
martina
Od poražaja i dekolea, preko popousta i zuzukija do prcenta – biseri pravopisnih grešaka koji će vas dobro nasmijati!!!
Lifestyle
17. svibnja 2026.
Alenka Kučić
Novosti u ludbreškom javnom gradskom prijevozu, uvodi se i nova web stranica
Događanja
17. svibnja 2026.
martina
Hoće li obnova Staroga grada konačno završiti? Grad ipak ne raskida ugovor, otkrio nove rokove
Događanja
17. svibnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Video & fotogalerija
Sigurnost i edukacija: U Bednji se okupilo više od 180 djece iz Hrvatske i Slovenije
Fotogalerija
8. svibnja 2026.
Na varaždinskom groblju obilježena 31. obljetnica VRO Bljesak: „Moramo prenositi vrijednosti Domovinskog rata mlađim generacijama”
Fotogalerija
30. travnja 2026.
Članovi uprave Hrvatskih voda posjetili Varaždinsku županiju – u fokusu nekoliko važnih tema
Gospodarstvo
21. travnja 2026.
Više od 200 hodočasnika prošlo Camino dionicom Kalnik – Varaždinske Toplice, pridružila im se gradonačelnica Ratković
Fotogalerija
13. travnja 2026.
„Rikićevo proljeće” okupilo brojne posjetitelje i još jednom potvrdilo važnost tradicije, druženja i stvaranja
Fotogalerija
13. travnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.