Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • žNaslovna
  • Na Mađerkinom bregu 400 posjetitelja dočekalo sunce, a na noćnom ceneru 800 trkača utrčalo u ljeto

Na Mađerkinom bregu 400 posjetitelja dočekalo sunce, a na noćnom ceneru 800 trkača utrčalo u ljeto

žNaslovna
22. lipnja 2023.
Siniša Kalajdžija
530
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Na najdulji dan u godini u Međimurju su održane dvije jedinstvene manifestacije u Europi.

Na prekrasnom „Mađerkinom bregu“ u Štrigovi, točno u 5 sati i jednu minutu, s prvim zrakama jutarnjeg sunca, s vidikovca su se čuli zvukovi trombona te je započeo jedinstven Doček ljeta na Mađerki, kojeg je pratilo preko 400 posjetitelja.

Na kraju dana, točno u 21 sat i 6 minuta više od 800 trkača simbolično je utrčalo u ljeto na jedinstvenom Čakovečkom noćnom ceneru, utrci ulicama grada Čakovca, koja svake godine privlači sportaše i rekreativce, a koja je ove godine imala i humanitarni karakter.

Oba događaja potvrđuju koliko se u Međimurju cijeni ljubav prema prirodnim ljepotama, ali i sportskim aktivnostima zbog koje je Međimurje s razlogom nosilo titulu Europske regije sporta.

vzaktualno.hr/FBMatija Posavec

 

 

Siniša Kalajdžija 2439 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Danas je Dan antifašističke borbe stoga neke trgovine imaju prilagođeno radno vrijeme - evo kako rade
Lifestyle
2023-06-22

Sljedeća Vijest

Pošta u Lepoglavi uvela plaćanje pojedinih računa bez naknade
žNaslovna
2023-06-22
Izdvojeno
Ovo su današnji slavljenici! Čestitajte im
Lifestyle
10. rujna 2025.
TVarjacic
Aktivan rujanski vikend u Donjoj Voći – Igre prošlosti i Špilja Vindija Trail
Događanja
9. rujna 2025.
Jozica
Varaždinska policija u srijedu ponovno provodi operativnu akciju
Događanja
9. rujna 2025.
Nikolina Pofuk Bajz
Ludbreški gradski vijećnici prihvatili odluku o zaduživanju Grada zbog rekonstrukcije stare pekare u novu knjižnicu
Događanja
9. rujna 2025.
Alenka Kučić
Video & fotogalerija
Ovako se danas probudila Krapina – započela velika proslava 150 godina DVD-a Krapina
Fotogalerija
6. rujna 2025.
FOTOGALERIJA Kiša je prestala, špancireri stižu u Varaždin – ovako je bilo prvog dana na ulicama i trgovima grada
Fotogalerija
22. kolovoza 2025.
FOTOGALERIJA „Šminkanje” Varaždina uoči 27. Špancirfesta
Fotogalerija
19. kolovoza 2025.
Župan Stričak: Svima koji su sudjelovali u najvažnijoj bitci u povijesti hrvatskog naroda, u Oluji, veliko hvala!
Fotogalerija
4. kolovoza 2025.
Povodom 150 godina rudarstva u Starom Golubovcu, otvorena atraktivna izložba rudarskih predmeta
Fotogalerija
20. srpnja 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.