Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • Neće doći Sveti Nikola, ali pokloni su spremni za petrijanečke mališane

Neće doći Sveti Nikola, ali pokloni su spremni za petrijanečke mališane

Događanja
2. prosinca 2020.
N.K.
778
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ove godine Sveti Nikola neće doći osobno u Općinu Petrijanec jer mora čuvati svoje zdravlje, ali će ipak poslati poklone, javili su iz Općine Petrijanec.

Poklone će djeca moći podići u Društvenom domu Petrijanec 4. prosinca 2020. u vremenu od 13:00 sati do 17:00 sati – za djecu koja nisu polaznici Dječjeg vrtića ili Osnovne škole Petrijanec,

Djeci od 1. do 4. razreda pokloni će biti podijeljeni u petak 4.12.2020. u Osnovnoj školi Petrijanec te područnim školama, a djeci koja pohađaju Dječji vrtić Bambi u vrtiću istog dana.

Iz Općine još jednom mole građane da se pridržavaju epidemioloških mjera – nošenja maski, dezinfekcije ruku, obaveznog razmaka.

foto: arhiva

vzaktualno.hr

N.K. 11180 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Bušić u varaždinskoj bolnici: „Treba nam suradnja svih četiri milijuna građana da pobijedimo ovu bolest”
Događanja
2020-12-02

Sljedeća Vijest

Galerija grada Krapine: Ne propustite otvorenje izložbe „Od mene za tebe“
Hrvatska i svijet
2020-12-02
Izdvojeno
U Varaždinu otvoreno spomen-obilježje „Pobjeda“ u čast poginulim pripadnicima „Puma“
Događanja
23. travnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Svečanom sjednicom obilježen Dan Krapinsko-zagorske županije, stigao i predsjednik Milanović
Događanja
23. travnja 2026.
Alenka Kučić
Varteks dočekuje Dragovoljca, Prodanović poručio: Čeka nas najvažnija utakmica sezone, idemo po pobjedu!
Sport
23. travnja 2026.
Alenka Kučić
Stara Pekara u Ludbregu postaje moderna knjižnica: Započeo projekt vrijedan 5,6 milijuna eura
Gospodarstvo
23. travnja 2026.
Alenka Kučić
Video & fotogalerija
Članovi uprave Hrvatskih voda posjetili Varaždinsku županiju – u fokusu nekoliko važnih tema
Gospodarstvo
21. travnja 2026.
Više od 200 hodočasnika prošlo Camino dionicom Kalnik – Varaždinske Toplice, pridružila im se gradonačelnica Ratković
Fotogalerija
13. travnja 2026.
„Rikićevo proljeće” okupilo brojne posjetitelje i još jednom potvrdilo važnost tradicije, druženja i stvaranja
Fotogalerija
13. travnja 2026.
Župan Kolar primio prijavak povijesnih postrojbi uoči Kostelske uskrsne pištole
Fotogalerija
4. travnja 2026.
FOTO Snijeg i olujni vjetar napravili kaos na sjeveru Hrvatske – problemi kod Novog Marofa i Ivanca
Fotogalerija
27. ožujka 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.