Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • Ostanite doma i putujte virtualno: World Traveler’s Bar i varaždinski putopisac Damir Vujnovac donose Glas iz Sahare

Ostanite doma i putujte virtualno: World Traveler’s Bar i varaždinski putopisac Damir Vujnovac donose Glas iz Sahare

Događanja
31. ožujka 2020.
N.K.
779
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Damir Vujnovac

Nedostaju vam putovanja u ovo #ostajemdoma vrijeme? Vašem nemirnom duhu najteže je palo mirovati na jednom mjestu, ali u situaciji u kakvoj se nalazimo, zdravlje nam svima ipak mora biti na prvom mjestu.

Pronašli smo rješenje za sve vas ovisnike o putovanjima.

Putnička agencija World Traveler odlučila je svoja putopisna druženja World Traveler's Bar preseliti u prostranstva interneta i organizirati svoje prvo ONLINE & LIVE putopisno druženje.

Već u srijedu 01.04. od 19:00 imat ćete prilike virtualno putovati u društvu strastvenog putnika Damira Vujnovca, koji se uključuje LIVE na Facebook stranici World Traveler's bar.

Svojim inspirativnim pričama i nesvakidašnjim iskustvima, Damir će vas preseliti u Zapadnu Saharu, među krupne oči i široke osmijehe zaboravljenog naroda Saharawi.

Damir Vujnovac

Narod je ovo koji već više od 40 godina živi u izbjegličkim kampovima, ovisan o donacijama vode i hrane, stotinama kilometara udaljen od vegetacije, ali i narod s 90% pismenih, gdje vrtići i škole funkcioniraju uz entuzijazam pojedinaca i između čijih izbjegličkih kampova se trči Sahara maraton.

Upravo je taj maraton bio povod susreta Damira Vujnovca s narodom Saharawi, susreta koji je, ispostavit će se, izrastao u povezanost za cijeli život, pretočen u emotivni i inspirativni projekt Glas iz Sahare.

Čut ćete od Damira kako izgleda svakodnevni život u izbjegličkom kampu gdje temperature u 24h variraju i do 50°C, kako je kad se saharski pijesak uvuče u svaku poru, čemu se raduju djeca naroda Saharawi, čime se bave odrasli, kako je živjeti među njima i sa njima i koja je to njihova zaboravljena priča.

Javite svojim prijateljima ovisnicima o putovanjima da uz online izdanje World Traveler's Bara mogu putovati svijetom čak i u #ostanidoma vrijeme. Natočite čašu vina, udobno se smjestite i u srijedu 01.04. u 19:00 pratite Facebook stranicu World Traveler’s Bara. Inspirativni putnik Damir Vujnovac uživo donosi Glas iz Sahare dolaze u vaš dom.

Damir Vujnovac Damir Vujnovac Damir Vujnovac Damir Vujnovac Damir Vujnovac Damir Vujnovac Damir Vujnovac Damir Vujnovac Damir Vujnovac

vzaktualno.hr

N.K. 11180 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Varaždinski vatrogasci i dalje pomažu Zagrebu i čekaju četiri nova vozila
Gospodarstvo
2020-03-31

Sljedeća Vijest

Požar u krugu bolnice u Varaždinskim Toplicama
Crna kronika
2020-03-31
Izdvojeno
Navala na ulaznice: 17.000 ljudi čeka online red za Thompsonov koncert u Varaždinu
Događanja
28. listopada 2025.
Alenka Kučić
Uskoro počinje Martinje v Humu: Dani Općine uz obilje sadržaja, glazbe i dobre zabave te besplatan ulaz za sve
Događanja
28. listopada 2025.
Alenka Kučić
Za modernizaciju nerazvrstanih cesta u općini Mali Bukovec osigurano više od 43.000 eura
Događanja
28. listopada 2025.
Nikolina Pofuk Bajz
Pijani 60-godišnjak električnim biciklom udario u ogradu u Sračincu – završio u bolnici
Crna kronika
28. listopada 2025.
Alenka Kučić
Video & fotogalerija
Povratak u prošlost uz stare običaje, jela i dobra vina: Voćanska etno kuća otvorila svoja vrata
Fotogalerija
26. listopada 2025.
Klenovnik: Dječji vrtić Latica proslavio rođendan!!!
Fotogalerija
10. listopada 2025.
Sa svečane sjednice u Klenovniku načelnik Pintarić poručio: Naša općina napreduje i pritom čuva svoju tradiciju, identitet i povezanost među ljudima
Fotogalerija
9. listopada 2025.
Europski tjedan sporta: Challenger Race Varaždin 2025. okupio brojne sudionike – u prvom planu zabava i druženje uz sport!
Fotogalerija
26. rujna 2025.
Ovako se danas probudila Krapina – započela velika proslava 150 godina DVD-a Krapina
Fotogalerija
6. rujna 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.