Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Sport
  • Počela 7. Cross liga Čevo

Počela 7. Cross liga Čevo

Sport
6. kolovoza 2019.
N.K.
924
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Cross liga Čevo

Kružnom utrkom preko Čeva počela je 7. ljetna Cross liga Čevo u organizaciji poznatog varaždinskog trkača Josipa Lackovića i prijatelja.
Kružna utrka imala je start na most na Bednji u Završju Podbelskom te se s podevčevske strane trčalo na vrh Čeva, a potom sa zapadne spuštalo do mosta na Bednji.
Ovih pet kilometara s gotovo 400 metara uspona i spusta najbrže su prošli Bruno Kos iz AK Rudolf Perešin (33:20), ispred Josipa Lackovića iz AK Varaždin (34:44) i Žarka Horvata iz TK Marathon 95 Varaždin (35:23), a kod žena Paula Šimunčić iz AK Sloboda Varaždin (42:01), ispred Štefice Bubnjarić iz AK Varaždin (42:41) i Mišele Kovač iz TK Marathon 95 (49:29).
Organizatori pojašnjavaju da će se, s obzirom na sve više utrka, ovogodišnja liga iznimno održati kroz samo dva kola. Drugo kolo, „redovna“ 2 kilometra do križa na Čevu, održat će se u nedjelju, 1. rujna.
U međuvremenu ista ekipa organizatora priprema 3. „Opaku utrku“ koja će se održati u subotu, 17. kolovoza. Trči se od ugostiteljskog objekta City u Završju do križa na vrhu Čeva, a utrka je specifična po tome što se od starta do cilja mora popiti 2 litre gemišta, raspoređeno kroz 4 stanice.

n.k. / vzaktualno.hr

N.K. 11180 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

U Parku hrvatskih branitelja izaslanstvo Općine Cestica položilo vijenac
Događanja
2019-08-06

Sljedeća Vijest

Ministarstvo gospodarstva poduzetnicima isplatilo 2 milijarde kuna. Sjeverne županije u četiri godine povukle bespovratnih 580 milijuna kuna
Gospodarstvo
2019-08-06
Izdvojeno
Za rad lepoglavskih udruga 60.000 eura – odobreno financiranje 36 programa
Događanja
6. svibnja 2026.
Alenka Kučić
Danas promjenjivo i nestabilno vrijeme uz kišu
Hrvatska i svijet
6. svibnja 2026.
TVarjacic
SRETAN IMENDAN Evo tko su današnji slavljenici i što znače njihova imena
Lifestyle
6. svibnja 2026.
TVarjacic
Svečanom sjednicom Općinskog vijeća proslavljen Dan Općine Mali Bukovec
Događanja
5. svibnja 2026.
martina
Video & fotogalerija
Na varaždinskom groblju obilježena 31. obljetnica VRO Bljesak: „Moramo prenositi vrijednosti Domovinskog rata mlađim generacijama”
Fotogalerija
30. travnja 2026.
Članovi uprave Hrvatskih voda posjetili Varaždinsku županiju – u fokusu nekoliko važnih tema
Gospodarstvo
21. travnja 2026.
Više od 200 hodočasnika prošlo Camino dionicom Kalnik – Varaždinske Toplice, pridružila im se gradonačelnica Ratković
Fotogalerija
13. travnja 2026.
„Rikićevo proljeće” okupilo brojne posjetitelje i još jednom potvrdilo važnost tradicije, druženja i stvaranja
Fotogalerija
13. travnja 2026.
Župan Kolar primio prijavak povijesnih postrojbi uoči Kostelske uskrsne pištole
Fotogalerija
4. travnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.