Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Politika
  • Predsjednik ludbreških Reformista poručio gradskoj vlasti: Donesite odluku o visini paušalnog poreza po krevetu

Predsjednik ludbreških Reformista poručio gradskoj vlasti: Donesite odluku o visini paušalnog poreza po krevetu

Politika
24. siječnja 2019.
Alenka Kučić
1121
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Krešimir Horvat, predsjednik ludbreške Gradske organizacije Narodne stranke – Reformisti obratio se priopćenjem koje prenosimo u cijelosti:

“Ovim putem pozivam predsjednika Gradskog vijeća grada Ludbrega g. Šimića i gradonačelnika Grada Ludbrega g. Bilića da sazovu sjednicu Gradskog vijeća te da u interesu privatnih iznajmljivača, ali i onih koji to namjeravaju postati, donesu odluku o visini paušalnog poreza po krevetu.
Također, pozivam da to bude minimalna visina koju JLS može propisati i to 150,00 kuna.

Zakonski rok za donošenje odluke je 31. siječnja 2019. godine. Ako se takva odluka ne donese, automatizmom se propisuje 750,00 kn po krevetu, što je neprihvatljivo za privatne iznajmljivače.

Razvoj turizma i gospodarstva u Gradu Ludbregu trebala bi nam svima biti na prvom mjestu, a nedonošenjem takve odluke zasigurno se ne pridonosi razvoju turističke ponude i poticanju poduzetništva u Gradu Ludbregu”, ističe se u priopćenju.

vzaktualno.hr

Alenka Kučić 24671 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Lepoglava
U Lepoglavi raspisan natječaj za financiranje programa i projekata udruga
Politika
2019-01-24

Sljedeća Vijest

tenis
Sastanak u Gradskoj vijećnici: Varaždinu nedostaju zatvoreni teniski tereni
Sport
2019-01-24
Izdvojeno
Humanitarna subota u Ludbregu povodom svetog Roka – pridružite se akciji na tržnici
Događanja
11. kolovoza 2025.
TVarjacic
Umrla je Gabi Novak
Hrvatska i svijet
11. kolovoza 2025.
TVarjacic
Policija imala pune ruke posla ovog vikenda – zaustavljeni vozači pod utjecajem alkohola i droga, višestruki prekršaji i oduzimanja vozila
Crna kronika
11. kolovoza 2025.
Nikolina Pofuk Bajz
Varaždin poražen od Slaven Belupa, Šafarić: “Situacija u 20. minuti je usmjerila utakmicu”
Sport
11. kolovoza 2025.
Nikolina Pofuk Bajz
Video & fotogalerija
Župan Stričak: Svima koji su sudjelovali u najvažnijoj bitci u povijesti hrvatskog naroda, u Oluji, veliko hvala!
Fotogalerija
4. kolovoza 2025.
Povodom 150 godina rudarstva u Starom Golubovcu, otvorena atraktivna izložba rudarskih predmeta
Fotogalerija
20. srpnja 2025.
FOTOGALERIJA Bogatim programom proslavljen blagdan sv. Benedikta, zaštitnika Svibovca Podravskog
Fotogalerija
14. srpnja 2025.
FOTOGALERIJA Sedamdesetak varaždinskih višebojaca uživalo u kupanju, druženju i zabavi u Novom Vinodolskom
Fotogalerija
7. srpnja 2025.
Antunovo v Marofu: Tradicija, glazba i zabava ispunili gradske ulice i u nedjelju, ali brojnih sadržaja ima još!
Fotogalerija
17. lipnja 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.