Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Sport
  • Prijavite se za brdsku utrku Ivanec – Grebengrad

Prijavite se za brdsku utrku Ivanec – Grebengrad

Sport
22. ožujka 2018.
Alenka Kučić
1166
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Nakon prošlogodišnje prve i vrlo uspješne, Atletski klub Varaždin organizira 2. brdsku utrku "Ivanec – Grebengrad”.
Utrka će se ove godine održati u nešto ranijem terminu, točnije 22. travnja, a bit će ujedno i izborna za reprezentaciju Hrvatske u planinskom trčanju na duge staze, stoga se očekuje nastup naših najboljih brdskih i trail trkača. Kao novina, ove će se godine uz glavnu utrku dužine 37,5 km održati kratka utrka duga 7,8 km, za sve one kojima je duga utrka prezahtjevna, a željeli bi ipak biti dio ovog jedinstvenog doživljaja.

Start dulje utrke bit će na Trgu hrvtaksih ivanovaca u Ivancu, a kraće u Zavšrju Podbelskom, dok će cilj za obje utrke biti kod planinarskog doma na Grebengradu.
Startnina za dulju utrku do 14. travnja iznosi 120, za kraću 100 kuna, a nakon tog datuma startnine će se plaćati 150, odnosno 120 kuna.
Za sve sudionike organizator će osigurati elektronsko mjerenje vremena na cilju i kontrolnim točkama (vrh Ivančice, Pokojec i vrh Čeva), prijevoz ruksaka i opreme do cilja, prijevoz natjecatelja nakon završetka utrke – natrag u Ivanec ili Završje Podbelsko, sportsku majicu (dry-fit), finišersku medalju, obrok i piće nakon utrke, stanice za okrepu na km: 5, 9, 13, 18, 24, 28, 32, 35 te u cilju, kao i dežurstvo HGSS-a.
Vrijedi napomenuti da će se utrka održati bez obzira na vremenske uvjete, a nakon
proglašenja najboljih uslijedit će prava “domaća” veselica.

Prijaviti se možete ovdje

utrka grebengrad 2

a.kučić/vzaktualno.hr

Alenka Kučić 26175 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

J.R.R. Tolkien
Kako žive hobiti u Varaždinu?
Događanja
2018-03-22

Sljedeća Vijest

Odobreno financiranje adaptacije i dogradnje Dječjeg vrtića Lepoglava
Politika
2018-03-22
Izdvojeno
Varaždinska županija: Više od tisuću sudionika iz 14 europskih zemalja na 6. međunarodnoj konferenciji o radu s darovitom djecom i mladima
Događanja
23. travnja 2026.
Alenka Kučić
Jalžabet slavio Dan planeta Zemlje uz sadnju drva i kreativne eko‑radionice
Događanja
23. travnja 2026.
Jozica
Velika pobjeda: Varaždin pred domaćom publikom srušio Rijeku
Sport
23. travnja 2026.
Alenka Kučić
Grad Novi Marof poziva: Pridružite se akciji Zelene čistke ove subote!
Događanja
23. travnja 2026.
martina
Video & fotogalerija
Članovi uprave Hrvatskih voda posjetili Varaždinsku županiju – u fokusu nekoliko važnih tema
Gospodarstvo
21. travnja 2026.
Više od 200 hodočasnika prošlo Camino dionicom Kalnik – Varaždinske Toplice, pridružila im se gradonačelnica Ratković
Fotogalerija
13. travnja 2026.
„Rikićevo proljeće” okupilo brojne posjetitelje i još jednom potvrdilo važnost tradicije, druženja i stvaranja
Fotogalerija
13. travnja 2026.
Župan Kolar primio prijavak povijesnih postrojbi uoči Kostelske uskrsne pištole
Fotogalerija
4. travnja 2026.
FOTO Snijeg i olujni vjetar napravili kaos na sjeveru Hrvatske – problemi kod Novog Marofa i Ivanca
Fotogalerija
27. ožujka 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.