Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Politika
  • Sevšek: Očekujem da imamo utjecaj na donošenje odluka

Sevšek: Očekujem da imamo utjecaj na donošenje odluka

Politika
4. svibnja 2017.
N.K.
1548
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Liga za Varaždin

Liga za Varaždin također je danas, posljednjeg dana, predala kandidaturu za gradonačelnika Varaždina i Gradsko vijeće.
Kandidat za gradonačelnika Vlado Sevšek kandidature je predao u Gradskoj vijećnici u društvo kandidata za zamjenike gradonačelnika Davora Patafte i Dubravke Lekić.
– Očekujemo da uđemo u Gradsku vijećnicu i u to nema dvojbe. Sigurni smo i da ćemo imati pretežni utjecaj na donošenju odluka, a to nam je bio i cilj. Na našoj listi zastupljeni su ljudi i po spolu i po profesiji. Imamo poduzetnike, sportaše, studenta, radnike, liječnike, umirovljenike, sve moguće profile. Osobito smo ponosni da imamo respektabilan broj žena – kazao je Sevšek.
– Od srca zahvaljujem svim građanima koji su nam dali potpis. Pozivam ih da 21. svibnja izađu na izbire i daju nam i glasove. Skupili smo daleko više potpisa nego što je potrebno, čak blizu 1.500. Još jedno naglašavam da smo se na ovoj sceni pojavili tek prije mjesec i pol dana – dodao je kandidat za gradonačelnika Lige za Varaždin.

Liga za Varaždin

Liga za Varaždin

n.k. / www.vzaktualno.hr

N.K. 11180 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

HDZ
Habijan: Vrijeme je da uključimo Varaždin
Politika
2017-05-04

Sljedeća Vijest

Most Petrov Podolnjak
Božo Petrov više nije predsjednik Sabora
Hrvatska i svijet
2017-05-04
Izdvojeno
Usvojen rebalans proračuna Krapinsko-zagorske županije, nastavljaju se investicije vrijedne više od 200 mil. eura
Događanja
12. lipnja 2026.
Alenka Kučić
Od rimskih legionara do vrhunskih vina – u dvorištu varaždinske gradske vijećnice upoznajte Ptujčane i njihov grad
Događanja
12. lipnja 2026.
Alenka Kučić
Nedeljko Vukalović i dalje na čelu Vatrogasne zajednice Varaždinske županije, čestitke uputio i župan Stričak
Događanja
12. lipnja 2026.
martina
Petar Štivičić iz OŠ Trnovec državni je prvak u natjecanju „Sigurno u prometu“ i dobitnik prestižne nagrade Oskar znanja
Događanja
12. lipnja 2026.
martina
Video & fotogalerija
Smotra vatrogasnih vozila i opreme na Kapucinskom trgu okupila varaždinske vatrogasce i građane
Fotogalerija
29. svibnja 2026.
Dan udruga Općine Sračinec okupio brojne posjetitelje u Parku Velika graba
Fotogalerija
25. svibnja 2026.
Sigurnost i edukacija: U Bednji se okupilo više od 180 djece iz Hrvatske i Slovenije
Fotogalerija
8. svibnja 2026.
Na varaždinskom groblju obilježena 31. obljetnica VRO Bljesak: „Moramo prenositi vrijednosti Domovinskog rata mlađim generacijama”
Fotogalerija
30. travnja 2026.
Članovi uprave Hrvatskih voda posjetili Varaždinsku županiju – u fokusu nekoliko važnih tema
Gospodarstvo
21. travnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.