Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • Što skrivaju varaždinska dvorišta? Otkrijte u subotu

Što skrivaju varaždinska dvorišta? Otkrijte u subotu

Događanja
26. lipnja 2017.
N.K.
1519
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Turistička zajednica grada Varaždina

Treće izdanje Festivala varaždinskih dvorišta u organizaciji Turističke zajednice grada Varaždina održat će se u subotu, 1. srpnja.
Direktorica TZ-a Jelena Toth istaknula je da cilj obogaćivanje turističke ponude i povećanje posjećenosti gradske jezgre.
– Ove godine u festival je uključeno 14 dvorišta što je više od prošle godine i tri su nova dvorišta, u atriju Županijske palače, te dvorišta Blaženke Roth i Centra za mlade u Preradovićevoj ulci. U svim dvorištima organiziran je prigodan program i posjetitelje očekuje od izložaba, radionica, predavanja, putopisa, kazališne predstave, glazbe do degustacije. Svi programi su besplatni i održavat će se od 10 do 13 i od 17 do 22 sata. U slučaju kiše festival će biti odgođen za sljedeću subotu – najavila je Toth.
Autor Jurica Mihinjač predstavit će se u dvorištu s pogledom na Trgu slobode 7, šnajderaj u dvorištu Roth u Preradovićevoj 23, čajanka s kratkim pričama i putopis u dvorištu Gradske vijećnice, buvljak uz glazbu u dvorištu Cvek u Kukuljevićevoj 7, kreativna crtaona i glazba u dvorištu Centra za mlade u Preradovićevoj 4, priča i izložba u dvorištu Malo slatko Art štacuna u Uskoj 6, izložba skulptura u dvorištu galerije Zlati ajngel u Gajevoj 15, program Tekstilno-tehnološkog fakulteta u dvorištu Vugrinec u Bakačevoj 10, program za djecu i izložba u dvorištu palače Sermage, izložba u Plikinom dvorištu u Padovčevoj 4a, atelje u Darwinovom dvorištu u Padovčevoj 7, čitaonica bajki u dvorištu Muzeja anđela u Kranjčevićevoj 14, glazba u Purgerskom dvorištu u Kranjčevićevoj 8 i kazališna predstava „Nikad nije prekasno“ u dvorištu Županijske palače u 21 sat.

n.k. / www.vzaktualno.hr

N.K. 11180 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

more
Rekordna godina za turizam: U lipnju rast za gotovo 50 posto
Hrvatska i svijet
2017-06-26

Sljedeća Vijest

Svake godine sve više vježbača: Yoga na plažama i u parkovima
Lifestyle
2017-06-26
Izdvojeno
NAJAVLJUJEMO Ove subote u Varaždinu tradicionalni „Memorijal Mirka Kolarića”
Događanja
6. lipnja 2025.
Alenka Kučić
Donja Voća: Tradicionalne igre u Staršama – očuvanje baštine za budućnost bez granica
Događanja
6. lipnja 2025.
Alenka Kučić
Novi gradonačelnik Lepoglave preuzeo dužnost
Događanja
6. lipnja 2025.
Nikolina Pofuk Bajz
Od danas imamo novi spomendan – evo što ćemo slaviti 5. lipnja
Hrvatska i svijet
6. lipnja 2025.
Ivana
Video & fotogalerija
FOTOGALERIJA Počela Maturantika: Stotine veselih maturanata prošetale Varaždinom
Fotogalerija
21. svibnja 2025.
FOTOGALERIJA Na Uskrsni ponedjeljak, dječje veselje ispunilo Park Velika graba u Sračincu
Fotogalerija
22. travnja 2025.
U Zaboku je svečano otvoren onkološki centar UPMC-a vrijedan 20 milijuna dolara
Fotogalerija
26. ožujka 2025.
HDZ Varaždinske županije slavi tri i pol desetljeća rada: „Postigli smo povijesne rezultate, nikada više ulaganja i projekata”
Politika
18. ožujka 2025.
FOTO Mali Varaždinci proslavili najšareniji dan u godini! Njih 1500 zaplesalo na Europskom trgu
Fotogalerija
4. ožujka 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.