Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • Sutra javna tribina o prijavama na EU fondove

Sutra javna tribina o prijavama na EU fondove

Događanja
25. veljače 2018.
Alenka Kučić
1216
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

U cilju što boljeg informiranja javnosti o mogućnostima prijava na fondove Europske unije, Grad Varaždin organizira tribinu na kojoj će se predstaviti plan ovogodišnjih natječaja Europskog socijalnog fonda - Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014. - 2020. koji se odnose na zapošljavanje, socijalno uključivanje, obrazovanje, kulturu, medije i civilno društvo. Pozivaju se sve organizacije civilnog društva, udruge, mediji, pojedinci i predstavnici ustanova da aktivno sudjeluju te da na licu mjesta postave sva pitanja te nedoumice koje imaju oko financiranja iz spomenutog fonda. Sufinanciranje programa je 100 posto, od čega 85 posto pokriva EU, a 15 posto Republika Hrvatska.
Natječaje će predstaviti Sandra Malenica, zamjenica gradonačelnika Varaždina i Marin Šipek iz agencije Sjever DAN. Cilj tribine je neposredno informirati građane o novostima, mogućnostima, planovima i očekivanjima, a sukladno jednom od ciljeva politike EU, pa tako i Grada Varaždina, koji uključuje transparentno komuniciranje i informiranje te participaciju civilnog sektora u planiranju zajedničke mogućnosti. Ukupna vrijednost Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. iznosi 1,85 milijardi eura, od čega se 1,58 milijardi financira iz Europskog socijalnog fonda.
Tribina će se održati sutra od 17.30 sati u kinu Gaj, u Gajevoj ulici br. 1 u Varaždinu.

www.vzaktualno.hr

Alenka Kučić 26661 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Srijeda u Muzeju posvećena hrvatskoglagoljskoj knjižnoj baštini
Događanja
2018-02-25

Sljedeća Vijest

Završile Zimske olimpijske igre – Hrvatska bez medalja
Sport
2018-02-25
Izdvojeno
Antunovo v Marofu ide dalje – evo što nas očekuje ovog vikenda
Događanja
18. lipnja 2026.
Alenka Kučić
Objavljeni detalji 337. zavjetnog hodočašća Grada Varaždina Majci Božjoj Bistričkoj, organiziran je i prijevoz autobusom
Događanja
18. lipnja 2026.
martina
Mališani iz Vrhovca Bednjanskog dobivaju novo mjesto za igru: Kreće izgradnja dječjeg igrališta
Događanja
18. lipnja 2026.
martina
Trail utrka „Bednja – najduža hrvatska rijeka“ ponovno spojila sport, prirodu i rekreaciju
Događanja
18. lipnja 2026.
martina
Video & fotogalerija
ONI SU PONOS VARAŽDINSKE ŽUPANIJE 26 državnih prvaka primilo priznanja za izvrsnost
Fotogalerija
17. lipnja 2026.
Povijesni dan za varaždinsko zdravstvo: Otvorena najveća investicija u povijesti OBV-a vrijedna više od 45 milijuna eura – Centralni operacijski blok
Gospodarstvo
16. lipnja 2026.
Otvorena kupališna sezona, na Dravskom kotliću rekordnih 35 ekipa!
Fotogalerija
13. lipnja 2026.
Smotra vatrogasnih vozila i opreme na Kapucinskom trgu okupila varaždinske vatrogasce i građane
Fotogalerija
29. svibnja 2026.
Dan udruga Općine Sračinec okupio brojne posjetitelje u Parku Velika graba
Fotogalerija
25. svibnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.