Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Sport
  • Trkači, dođite na „Maškare na Čevu” i dobro se zabavite i ove godine

Trkači, dođite na „Maškare na Čevu” i dobro se zabavite i ove godine

Sport
4. veljače 2019.
Alenka Kučić
1337
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Budući da su prošle godine “Maškare na Čevu” bile pun pogodak, bilo bi šteta ne ponoviti ono što je dobro. Upravo stoga, i ove se godine organizira takvo druženje, odnosno 2. kolo (zimsko) 6. cross lige “Godišnja doba na Čevu “.
Ovo će se zimsko kolo održati u nedjelju, 3. ožujka, s početkom u 9.30 sati. Budući da je to tradicionalno doba fašnika, želja je organizatora da se svi, što nije obaveza, maskiraju u željene osobe i lude kostime te da tako otrče do vrha Čeva. Uoči starta, “obavezno” zagrijavanje bit će na mostu, uz “kaubojski” ples. Na vrhu će nakon završetka utrke sudionici ovoga puta moći uživati uz tradicionalan roštilj, štrukle, gemište i ostalo te otplesati i zumbu pod maskama.
Stoga, dođite na Čevo 3. ožujka i vratite se u djetinjstvo te uživajte uz “kauboje i indijance”, “supermane”, “zoro osvetnike” i sve moguće “face” kojih se sjetite. Organizatori se nadaju da će ih vrijeme poslužiti i da će svi zajedno još jednom “odraditi” ludo i nezaboravno druženje na Čevu.
Obavezno ponesite zadužene startne brojeve (ipak je to sportska liga gdje se vrijeme službeno mjeri), a tko još nije zadužio broj, dobit će ga na startu. “Upad” i na ovo kolo je standardnih 30 kuna. Samo u slučaju ekstremno loših vremenskih uvjeta, kolo će se odgoditi.

maskare na cevu 2

vzaktualno.hr

Alenka Kučić 25915 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Noć muzeja u Ludbregu – Otvorena izložba o znamenitim Ludbrežanima
Događanja
2019-02-04

Sljedeća Vijest

čačić štromar
Čačić opovrgnuo glasine o preuzimanju HNS-a
Politika
2019-02-05
Izdvojeno
Županija darovala više od 13 tisuća četvornih metara Općini Gornji Kneginec
Događanja
4. ožujka 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Vijećnici Općine Lobor donijeli povijesnu odluku
Događanja
4. ožujka 2026.
Alenka Kučić
NAJLJEPŠI POPIS: U Općoj bolnici Varaždin rođene 22 bebe – čestitamo roditeljima!
Hrvatska i svijet
4. ožujka 2026.
TVarjacic
Župan Kolar obišao radove na rekonstrukciji i dogradnji osnovne škole u Humu na Sutli
Događanja
4. ožujka 2026.
Ivana
Video & fotogalerija
Od povorke do izbora najljepše dječje maske: Klenovnik živio u fašničkom ritmu
Fotogalerija
16. veljače 2026.
U srcu Staroga grada Čakovca održano nacionalno otvorenje Noći muzeja 2026.
Fotogalerija
31. siječnja 2026.
Javnozdravstvena akcija u Areni Varaždin: crvenim i žutim haljinama protiv moždanog udara i raka vrata maternice
Fotogalerija
31. siječnja 2026.
Prava zimska idila na sjeveru Hrvatske – snijeg kakav dugo nismo vidjeli
Fotogalerija
7. siječnja 2026.
Sport, igra i nova iskustva: Deseto izdanje Zimskog sportskog višeboja u Varaždinu izazvalo veliko zanimanje osnovnoškolaca
Fotogalerija
5. siječnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.