Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Sport
  • Trkačice i trkači, Trakošćan vas zove! Počele prijave za 5. Utrku za mač grofa Draskovicha

Trkačice i trkači, Trakošćan vas zove! Počele prijave za 5. Utrku za mač grofa Draskovicha

Sport
26. siječnja 2019.
N.K.
1755
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
utrka Trakošćan

Atletski klub Varaždin organizira 5. Utrku za mač grofa Draskovicha, koja će se oko Trakošćanskog jezera održati u nedjelju 7. srpnja sa startom u 10 sati. Uz suorganizatora AK Slobodu, pokrovitelji utrke su Općina Bednja, Muzej Dvor Trakošćan i Hotel Trakošćan.
Start utrke je na livadi iza restorana, odmah kod ulaza u park podno dvorca. Trči se isključivo šetnicom oko jezera uz samo jezero i u hladovini. Staza je ravna ili blago valovita te dobro utvrđena. Cilj utrke je na ulazu u dvorac na podiznom mostu lančane kule. Posljednjih 400 m staze trči se uspon. Natjecatelji se odlučuju za utrku na 5 kilometara odnosno jedan krug ili 10 kilometara – dva kruga. Očekuje se da će kod proglašenja najboljih, medalje i nagrade uručivati osobno grof Nikolaus Drašković.
Prijave su online na: https://stotinka.hr/hrv/dogadjaj/843. Do 31. ožujka startnina je 120 kuna, od 1. travnja do 30. svibnja 140 kuna, a nakon toga do 28. lipnja 160 kuna. Na dan utrke nema prijava.
Sudionici dobivaju besplatnu ulaznicu u Muzej vrijednosti 40 kuna, sportsku dry-fit majicu, jedinstvenu finišersku medalju, personalizirani startni broj, besplatno korištenje šetnice oko jezera, obrok i piće nakon utrke, okrjepu i vodu te zumbu za zagrijavanje prije starta.
Utrka će se održati bez obzira na vremenske uvjete. Organizatori pozivaju da dođete i uživate na jednoj od najljepših staza u veličanstvenom ambijentu jednog od najljepših dvoraca – Trakošćanu.
Prošle godine nastupilo je 450 trkačica i trkača, a mač grofa Draskovicha osvojili su Nikola Špoljar i Ana Štefulj.

n.k. / vzaktualno.hr

N.K. 11180 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

PRIHVATITE IZAZOV Naučite kako pravilno tranširati piceka za nedjeljni ručak
Lifestyle
2019-01-26

Sljedeća Vijest

Poraz Kokica u lokalnom derbiju
Sport
2019-01-26
Izdvojeno
NE PROPUSTITE Večeras kod Vile Bedeković besplatna predstava Stojana Matavulja
Događanja
28. kolovoza 2025.
Alenka Kučić
Gradonačelnik Bosilj oprostio se od ravnatelja Marija Stančića, u Vijećnici ugostio i rotarijance
Događanja
28. kolovoza 2025.
Alenka Kučić
Okusi, boje i zvuci Špancirfesta oduševili ministricu Vučković: Ovdje je posebna energija!
Događanja
28. kolovoza 2025.
Alenka Kučić
Međimurje i UNICEF nastavljaju suradnju: fokus na djecu s poteškoćama, obrazovanje i prevenciju nasilja
Događanja
28. kolovoza 2025.
TVarjacic
Video & fotogalerija
FOTOGALERIJA Kiša je prestala, špancireri stižu u Varaždin – ovako je bilo prvog dana na ulicama i trgovima grada
Fotogalerija
22. kolovoza 2025.
FOTOGALERIJA „Šminkanje” Varaždina uoči 27. Špancirfesta
Fotogalerija
19. kolovoza 2025.
Župan Stričak: Svima koji su sudjelovali u najvažnijoj bitci u povijesti hrvatskog naroda, u Oluji, veliko hvala!
Fotogalerija
4. kolovoza 2025.
Povodom 150 godina rudarstva u Starom Golubovcu, otvorena atraktivna izložba rudarskih predmeta
Fotogalerija
20. srpnja 2025.
FOTOGALERIJA Bogatim programom proslavljen blagdan sv. Benedikta, zaštitnika Svibovca Podravskog
Fotogalerija
14. srpnja 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.