Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • U Vinici otvorena Zelena tržnica

U Vinici otvorena Zelena tržnica

Događanja
3. lipnja 2020.
mirela2
873
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
vinica

Na velikom parkiralištu na Trgu Matije Gupca radi štand na kojem se prodaju svi povrtlarski proizvodi OPG Fajfar.

Kao članica OPG-a, Mirjana Tot izrazila je želju da upravo u Vinici prodaje svoje proizvode iz vlastite proizvodnje. OPG Fajfar ima vlastitih 5 najmodernijih plastenika u kojima se proizvode gotovo sve povrtlarske kulture. Jučer su tako na svojem štandu ponudili salatu, celer, krastavce, korabicu, peršin, mrkvu, blitvu, tikvice, a uskoro će u ponudi biti rajčica.

vinica

- Ovo je dobro iako živimo u ruralnom prostoru gdje gotovo svaka domaćinstvo ima svoj vrt, ali nemaju svi uvjete proizvoditi najranije, sezonske proizvode bez plasteničke proizvodnje. Moja želja je već duže vrijeme da se na tom parkiralištu postavi mala tržnica i tako na jednom mjestu omogući svim OPG-ovima kako domaćim tako i ostalima prodaja. Prodaja će izuzev današnjeg dana biti svaki drugi dan u tjednu (ponedjeljak, srijeda i petak) - izjavio je načelnik Marijan Kostanjevac koji je bio prisutan postavljanju štanda koji je u tom trenutku imao i svog prvog kupca.

Jučerašnji je dan Mirjana Tot iskoristila za donaciju vlastitih proizvoda OŠ Vinica i dječjem vrtiću. Prilikom predaje donacije gospođi Tot zahvalile su ravnateljica OŠ Mirjana Jambriško i ravnateljica dječjeg vrtića Kristina Posavi, gdje je bio prisutan načelnik Općine Marijan Kostanjevac.

vinica trznica (2)

vinica trznica (3)

vinica trznica (4)

vinica trznica (5)

vinica trznica (6)

vzaktualno.hr

 

mirela2 3102 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Pogledajte što su i kako radili saborski zastupnici iz III. izborne jedinice! Tko su aktivniji zastupnici, a tko se skrivao?
Politika
2020-06-03

Sljedeća Vijest

Markotić: Prvi put smo zatvorili sve zbog panike, ali sljedeći put neće biti tako
Hrvatska i svijet
2020-06-03
Izdvojeno
Kaniški u Hrvatskom saboru: „Sjedište Javne ustanove Zagorskih gora treba biti u Trakošćanu!”
Događanja
20. siječnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Općina Jalžabet sufinancira nabavu loznih cijepova u 2026. godini
Događanja
20. siječnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Uz podršku župana Posavca predstavljеn Zbornik važnih priča mladih autora iz cijele Hrvatske
Događanja
20. siječnja 2026.
Jozica
Žena koja je lani svoju djevojčicu bacila u zatvor dobila 15 godina zatvora
Crna kronika
20. siječnja 2026.
Ivana
Video & fotogalerija
Prava zimska idila na sjeveru Hrvatske – snijeg kakav dugo nismo vidjeli
Fotogalerija
7. siječnja 2026.
Sport, igra i nova iskustva: Deseto izdanje Zimskog sportskog višeboja u Varaždinu izazvalo veliko zanimanje osnovnoškolaca
Fotogalerija
5. siječnja 2026.
FOTO Moto Mrazovi ponovno ugrijali Sračinec
Fotogalerija
2. siječnja 2026.
Novomarofski Božićni bibliobus i Djed Mraz donose osmijehe i knjige mališanima!
Fotogalerija
17. prosinca 2025.
Mališani ukrasili božićno drvce ispred Općine Trnovec Bartolovečki: „Bitno je da se svi družimo i zabavimo!”
Fotogalerija
11. prosinca 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.