Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • Udruga žena Vidovec obilježila 15 godina postojanja: Svečanost uz igre i priznanja

Udruga žena Vidovec obilježila 15 godina postojanja: Svečanost uz igre i priznanja

Događanja
27. kolovoza 2024.
Sara Smoljan
559
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Prigodnom svečanošću, ali i atraktivnim natjecateljskim igrama Udruga žena Vidovec obilježila je 15 godina svog postojanja i djelovanja.

Udruga je osnovana u kolovozu 2009. godine, a danas broji 17 članica koje svojim aktivnostima, trudom i entuzijazmom predano rade na promociji svoje udruge, ali i Općine Vidovec te cijele Varaždinske županije.

Osim što im je prošle godine dodijeljena nagrada „Simply the best“ za kreativnost, inovativnost i unapređenje turističke ponude od strane Udruge hrvatskih putničkih agencija, članice udruge organiziraju različite radionice, humanitarne aktivnosti te njeguju suradnju s ostalim srodnim udrugama.

Čestitke su članicama udruge uputili i zamjenica župana Silvija Zagorec naznačivši pritom važnost djelovanja ovakvih udruga te Krunoslav Bistrović, predsjednik Općinskog vijeća Općine Vidovec.

Predsjednica Udruge žena Vidovec Ivanka Lonjak je u svom obraćanju nabrojila sve aktivnosti udruge, zahvalila se općini i županiji na suradnji te je posebno spomenula humanitarnu notu njihovog djelovanja koja nikad nije bila upitna.

- Petnaest godina nije puno, ali nije niti malo kad se uzme u obzir što se sve u proteklih petnaest godina napravilo i koje su sve aktivnosti provedene. Osim standardnih aktivnosti, od organizacije različitih druženja, radionica, organizacije raznih predavanja od interesa za članstvo, očuvanja obiteljskih i društvenih vrijednosti, organizacije izleta te prikupljanja humanitarnih pomoći, posebno treba pohvaliti Vaš rad na promociji Općine Vidovec, cijelog Vidovečkog kraja i Varaždinske županije.

Iako iznimno ukusan i primamljiv Vidovečki gibanik je upravo zahvaljujući Vama postao nadaleko poznati brend našeg kraja. Nema druženja, nema gostovanja Vaše udruge u kojem se Vidovečki gibanik ne nudi na stolu, a o njemu se priča s veseljem i poštovanjem. Na taj način čuvate i njegujete vidovečku tradiciju, a u današnje vrijeme je to itekako pozitivno i plemenito.

Moram naglasiti kako su upravo mnogobrojne udruge koje djeluju na našem području, najbolji partner u provođenju različitih programa i aktivnosti, udruge su čuvari naše tradicije, običaja i kulture, ali i oslonac i podrška našim građanima. No, ni jedne udruge ne bi bilo da nema vrijednih članica i članova, entuzijasta koji svoje vrijeme, novac i svoj trud ulažu u rad i aktivnosti svojih udruga - rekla je zamjenica župana.

vzaktualno.hr/varazdinska-zupanija.hr

Sara Smoljan 605 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Biciklijada kroz Ivanec: 13. izdanje 'Med skrajski bregi' okupilo bicikliste svih generacija
Događanja
2024-08-27

Sljedeća Vijest

BABY LASAGNA PREDSTAVIO SVOJU SLIKOVNICU Dvorište Vile Bedeković bilo je gotovo pretijesno!
Fotogalerija
2024-08-27
Izdvojeno
Iz ljekarni se povlači poznati lijek – evo koji
Hrvatska i svijet
4. srpnja 2025.
Ivana
I danas se kuhamo, ali mogući i pljuskovi – sljedeći tjedan osjetna promjena vremena
Hrvatska i svijet
4. srpnja 2025.
Ivana
Glazbena klinika i ovog ljeta organizira besplatne radionice za djecu i mlade
Događanja
4. srpnja 2025.
Nikolina Pofuk Bajz
Prijepodne sunčano, poslijepodne stiže naoblaka – mogući pljuskovi s grmljavinom
Hrvatska i svijet
4. srpnja 2025.
Ivana
Video & fotogalerija
Antunovo v Marofu: Tradicija, glazba i zabava ispunili gradske ulice i u nedjelju, ali brojnih sadržaja ima još!
Fotogalerija
17. lipnja 2025.
Povijest Krapine na malo drugačiji način…..
Fotogalerija
8. lipnja 2025.
FOTOGALERIJA Počela Maturantika: Stotine veselih maturanata prošetale Varaždinom
Fotogalerija
21. svibnja 2025.
FOTOGALERIJA Na Uskrsni ponedjeljak, dječje veselje ispunilo Park Velika graba u Sračincu
Fotogalerija
22. travnja 2025.
U Zaboku je svečano otvoren onkološki centar UPMC-a vrijedan 20 milijuna dolara
Fotogalerija
26. ožujka 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.