Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • Ujedinimo se i svim srcem podržimo najranjiviju djecu Hrvatske i svijeta, poručuju Petar Grašo i Sanja Doležal, zaštitna lica UNICEF-ove kampanje

Ujedinimo se i svim srcem podržimo najranjiviju djecu Hrvatske i svijeta, poručuju Petar Grašo i Sanja Doležal, zaštitna lica UNICEF-ove kampanje

Događanja
4. prosinca 2025.
Alenka Kučić
437
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Svaka djevojčica i svaki dječak u Hrvatskoj zaslužuju rasti, učiti i razvijati se u toplom i podržavajućem okruženju. No, ne odrastaju sva djeca uz jednake prilike za ostvarenje svojih snova i potencijala.

Stoga UNICEF blagdanskom kampanjom „Svaka priča je posebna. Svako dijete je važno“ donosi priče djece i obitelji iz UNICEF-ovih programa podrške u Hrvatskoj i svijetu, podsjećajući da sretnija poglavlja djetinjstva najranjivije djece možemo pisati zajedno – pružajući podršku onima kojima je najpotrebnija.

UNICEF-ova nastojanja da svako dijete dobije priliku odrastati sigurno i zaštićeno ove su godine, kao glavna lica kampanje za sretnija djetinjstva, posebno podržali Petar Grašo i Sanja Doležal. U toplom blagdanskom spotu, zajedno poručuju: Djeca nas trebaju!

- Svako je dijete važno. Neka djeca još čekaju priliku da prožive sretnija poglavlja svoje životne priče. Ujedinimo se ovih blagdana svim srcem i podržimo najranjiviju djecu u Hrvatskoj – jer svako dijete zaslužuje odrastati voljeno, sigurno i zaštićeno. Baš svako“, poručio je Petar Grašo.

- Zahvaljujem svima koji će ovih dana odlučiti podržati UNICEF i njihove programe za djecu kojima je pomoć najpotrebnija, kao i njihove obitelji. Zajedno možemo učiniti mnogo i podsjetiti se da je svako dijete dragocjeno te da ima pravo odrastati voljeno, zaštićeno, bez gladi i boli. Podržimo zajedno sretnija djetinjstva - dodala je Sanja Doležal.

Sredstva prikupljena kroz kampanju tijekom prosinca doprinijet će UNICEF-ovim programima u Hrvatskoj namijenjenima djeci u teškim životnim okolnostima, djeci s teškoćama u razvoju, djeci koja odrastaju bez roditeljske skrbi te drugoj najranjivijoj djeci, kao i za humanitarnu pomoć djeci u kriznim situacijama širom svijeta.

UNICEF nastavlja poticati sustavne i dugoročne promjene koje djeci osiguravaju sigurnije, zdravije i sretnije odrastanje. Samo zajedničkim snagama možemo djeci pružiti prilike i nade koje zaslužuju.

Donirati možete i uplatom na UNICEF-ov broj računa:
HR1723600001501092524
poziv na broj 2508-98
model 00
ili skeniranjem 2D barkoda:

Od srca hvala što pomažete najranjivijoj djeci Hrvatske i svijeta!

vzaktualno.hr

Alenka Kučić 26667 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Sopranistica Jelena Štefanić ima novi projekt: Koncert "Bach" u Varaždinskoj katedrali
Događanja
2025-12-04

Sljedeća Vijest

Tko danas slavi? Imendan imaju Saba, Krispina i Dalmatin!
Lifestyle
2025-12-05
Izdvojeno
Provjerite gdje će promet biti privremeno zatvoren tijekom Trakošćan Granfonda
Događanja
19. lipnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Općina Mali Bukovec pri kraju izrade prostornih planova nove generacije: Digitalizacija za brže usluge i nove investicije
Događanja
19. lipnja 2026.
Alenka Kučić
Polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća u Krapinsko-zagorskoj županiji obilježen Dan antifašističke borbe
Događanja
19. lipnja 2026.
martina
Položen temeljni kamen za školsku sportsku dvoranu u Donjoj Voći vrijednu dva milijuna eura
Događanja
19. lipnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Video & fotogalerija
ONI SU PONOS VARAŽDINSKE ŽUPANIJE 26 državnih prvaka primilo priznanja za izvrsnost
Fotogalerija
17. lipnja 2026.
Povijesni dan za varaždinsko zdravstvo: Otvorena najveća investicija u povijesti OBV-a vrijedna više od 45 milijuna eura – Centralni operacijski blok
Gospodarstvo
16. lipnja 2026.
Otvorena kupališna sezona, na Dravskom kotliću rekordnih 35 ekipa!
Fotogalerija
13. lipnja 2026.
Smotra vatrogasnih vozila i opreme na Kapucinskom trgu okupila varaždinske vatrogasce i građane
Fotogalerija
29. svibnja 2026.
Dan udruga Općine Sračinec okupio brojne posjetitelje u Parku Velika graba
Fotogalerija
25. svibnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.