Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • Vinoljupci, ne propustite: petak je dan za Sajam i izložbu zagorskih vina na Bedekovčanskim jezerima

Vinoljupci, ne propustite: petak je dan za Sajam i izložbu zagorskih vina na Bedekovčanskim jezerima

Događanja
30. srpnja 2021.
Alenka Kučić
534
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ovog nas vikenda na Bedekovčanskim jezerima očekuju čak tri manifestacije: 53. Sajam i izložba zagorskih vina, Štruklijada i Igrajte nam mužikaši.

Ljubiteljima vina jamačno će najzanimljiviji biti Sajam i izložba zagorskih vina koji će početi u petak u 17 sati. Posjetitelji će imati priliku kušati najbolja zagorska vina koja su na nedavnom ocjenjivanju osvojila medalje i priznanja.
Na istom ćete mjestu imati jedinstvenu priliku kušati sve - od ledenih berbi, pjenušaca pa do sjajnih sortnih vina koja se proizvode u Zagorju.

Vinari će svoja vina prezentirati u pojedinačnim kućicama, a osim uživancije uz vino i delicije, bit će organiziran i zabavni program – okupljene će zabavljati grupa Črleni lajbeki te od 20 sati Eliksir band.

Povedite i mališane jer će za njih Društvo Naša djeca Bedekovčona organizirati dječje sportske igre na prostoru oko jezera.

Program će potrajati sve do 24 sata, a vrijedi naglasiti da posjetiteljima neće trebati covid potvrde jer Bedekovčanska jezera prekrasan su velik, otvoren prostor.

vzaktualno.hr

Alenka Kučić 26223 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Još jedna olimpijska medalja za Hrvatsku – Damir Martin odličan u samcu!
Sport
2021-07-30

Sljedeća Vijest

ZNAK PODRŠKE: Varaždinski Stari grad večeras će biti osvijetljen zelenom bojom
Događanja
2021-07-30
Izdvojeno
Krapina predvodi snažan uzlet, sjever Hrvatske među najuspješnijima u povlačenju EU novca
Gospodarstvo
2. svibnja 2026.
Alenka Kučić
Od Velikog Tabora do Golubovca: Obnova dvoraca mijenja lice Zagorja
Gospodarstvo
2. svibnja 2026.
Alenka Kučić
Načelnica Općine Donja Voća Sanja Kočet u radnom posjetu Ministarstvu demografije i useljeništva
Događanja
2. svibnja 2026.
martina
Ove subote uzicu varaždinskog topa povlači zapovjednik JVP Mario Rogina
Događanja
2. svibnja 2026.
TVarjacic
Video & fotogalerija
Na varaždinskom groblju obilježena 31. obljetnica VRO Bljesak: „Moramo prenositi vrijednosti Domovinskog rata mlađim generacijama”
Fotogalerija
30. travnja 2026.
Članovi uprave Hrvatskih voda posjetili Varaždinsku županiju – u fokusu nekoliko važnih tema
Gospodarstvo
21. travnja 2026.
Više od 200 hodočasnika prošlo Camino dionicom Kalnik – Varaždinske Toplice, pridružila im se gradonačelnica Ratković
Fotogalerija
13. travnja 2026.
„Rikićevo proljeće” okupilo brojne posjetitelje i još jednom potvrdilo važnost tradicije, druženja i stvaranja
Fotogalerija
13. travnja 2026.
Župan Kolar primio prijavak povijesnih postrojbi uoči Kostelske uskrsne pištole
Fotogalerija
4. travnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.