Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Crna kronika
  • Vozači, oprez! Radovi na mostu preko rijeke Drave – gužve u prometu!

Vozači, oprez! Radovi na mostu preko rijeke Drave – gužve u prometu!

Crna kronika
11. svibnja 2021.
Siniša Kalajdžija
626
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Započeli su radovi na obnovi ceste na mostu Bana Jelačića (most preko rijeke Drave) na ulazu u Varaždin iz smjera Čakovca. Planirani rok dovršetka radova je 14. lipnja 2021. godine.

Za vrijeme trajanja radova, a poglavito 11. svibnja, promet preko mosta odvijat će se otežano, uz naizmjenično propuštanje vozila iz suprotnih smjerova. Zbog navedenog, pozivaju se svi sudionici u prometu na strpljenje, a preporuka je i korištenje alternativnih pravaca i to iz smjera Varaždinske županije: državna cesta D-2 (rotor kod trgovine Kitro prema Šemovcu ŽC 2 022 – Orehovica), a iz Međimurske županije D-3 (Kuršanec – ŽC 2 020 Šandorovec – Totovec – Vularija – Orehovica), kao i dionice auto-ceste A-4 prometni čvor Varaždin – Čakovec.

Uspostava dvosmjernog prometa planira se za 12. svibnja preko mosta uz ograničenje brzine kretanja, priopćili su iz PU varaždinske.

vzaktualno.hr

Siniša Kalajdžija 2442 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Kameničko Podgorje ima novi društveni dom, Škvarić: Ovaj kraj zaslužuje poseban tretman jer u njemu nikad nije bilo lagano živjeti
Događanja
2021-05-11

Sljedeća Vijest

U Hrvatskoj danas 876 slučajeva, 46 preminulih
Hrvatska i svijet
2021-05-11
Izdvojeno
Počelo glasanje za najbolji EU projekt – u finalu je čak 14 projekata sjevernih županija
Događanja
12. rujna 2025.
Alenka Kučić
Grad Varaždin građanima donosi bogat program u sklopu Europskog tjedna mobilnosti
Događanja
12. rujna 2025.
Nikolina Pofuk Bajz
Pad nezaposlenosti u godinu dana, ali rast u odnosu na srpanj
Događanja
12. rujna 2025.
Nikolina Pofuk Bajz
Dobitnici “Zlatne kune” u Krapinsko-zagorskoj županiji su Vidović ugostiteljska oprema, Rusan – Mikron i Vetropack Straža
Gospodarstvo
12. rujna 2025.
Ivana
Video & fotogalerija
Ovako se danas probudila Krapina – započela velika proslava 150 godina DVD-a Krapina
Fotogalerija
6. rujna 2025.
FOTOGALERIJA Kiša je prestala, špancireri stižu u Varaždin – ovako je bilo prvog dana na ulicama i trgovima grada
Fotogalerija
22. kolovoza 2025.
FOTOGALERIJA „Šminkanje” Varaždina uoči 27. Špancirfesta
Fotogalerija
19. kolovoza 2025.
Župan Stričak: Svima koji su sudjelovali u najvažnijoj bitci u povijesti hrvatskog naroda, u Oluji, veliko hvala!
Fotogalerija
4. kolovoza 2025.
Povodom 150 godina rudarstva u Starom Golubovcu, otvorena atraktivna izložba rudarskih predmeta
Fotogalerija
20. srpnja 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.