Kulinarska olimpijada, kao i ona sportska, održava se svake Äetiri godine, a po drugi puta će na ovom srediÅ¡njem svjetskom okupljanju struke nastupiti i hrvatska reprezentacija seniora, a prvi puta će nas na meÄ‘unarodnoj sceni predstavljati i junorski tim. 2008. godine, posebno zadovoljstvo naÅ¡oj ekipi donijela je Äinjenica da je u pripremi toplog jela osvojila bronÄanu medalju, Å¡to je za prvi nastup i visoke meÄ‘unarodne kriterije – odliÄan rezultat. No ove godine reprezentativci se marljivo pripremaju kako bi nadmaÅ¡ili spomenuti uspjeh.
Proteklih je dana odraÄ‘en Äetvrti trening u kabinetu Hrvatskog kuharskog saveza u hotelu Trakošćan u Trakošćanu. Reprezentativci su predstavili zavrÅ¡nu varijantu jela s kojima će predstavljati Hrvatsku na Kulinarskoj olimpijadi koja će se održati od 5. -10. listopada ove godine.
Na Kulinarskoj olimpijadi oÄekuje se sudjelovanje oko 2000 kuhara i slastiÄara iz brojnih nacionalnih, regionalnih i vojnih seniorskih i juniorskih reprezentacija, te kuhara koji će nastupati pojedinaÄno. Obje Hrvatske kulinarske reprezentacije imat će zadatak pripremiti Hladni stol s preko 30 razliÄitih jela, te meni od 3 slijeda za 110 osoba.
Reprezentativce je po pokazanom na dosada održanim natjecanjima Državnog prvenstva kuhara i slastiÄara te Hrvatskog kuharskog kupa odredio i uvježbavao izbornik Marinko JureÅ¡ić, te seniorsku reprezentaciju Äine: Karamarko Tomislav, Levanić AnÄ‘elko, Herman SlaÄ‘ana, VuÄetić Å ime, Hruban Tomislav, i Rafaela Mihatović; a juniorsku: Copak Franjo, Pudić Pavao, Draganić Damnjan, Metković Stela, Turina Zoran, Kujundžić Jasmin.
Uz “prvu” ekipu u osmiÅ¡ljavanju i pripremanju jela sudjelovali su i predsjednik HKS-a Damir Crleni Marija Kuzminski, Grozdana BohorÄ te Miroslav DolovÄak.
S obzirom na nadolazeću turistiÄku sezonu, reprezentativci se neće ponovno sastati sve do jeseni, kada je planiran zavrÅ¡ni trening i pripreme za odlazak na najprestižnije i najznaÄajnije svjetsko kulinarsko natjecanje po nova odliÄja.

