Producenti popularne teen serije "Glee" najavili su da će prestati s emitiranjem nakon šeste sezone!
Kokreator projekta Ryan Murphy je potvrdio da je smrt Coryja Monteitha, jednog od glavnih Gleejevaca, bila presudni faktor za gašenje projekta, piše TVline.
- Finalna sezona serije se trebala vrtjeti oko likova Lee Mitchell i Coryja Monteitha. To sam planirao od početka projekta, znao sam točno kako bi trebala izgledati posljednja scena, i koje bi mogle biti posljednje riječi koje bi ona izgovorila njemu - objasnio je Ryan.
Međutim, Monteithova smrt je onemogućila njegov zamišljeni kraj, te je Murphy počeo raditi na drugačijem završetku serije.

tvline.com
- Trenutno imam poprilično dobru ideju za završetak serije, ali je još uvijek nisam potpuno razradio. Jedino što mogu reći u ovom trenutku je da će biti u čast Coryja - zaključio je autor.
www.timeout.hr









