Dolaze dva Hercegovca u općinu registrirati firmu. Službenica ih pita:
"Ime firme, molim."
"Š esto Čulo. "- odgovaraju oni.
"O kako dobro ime ste smislili, ljudi često smišljaju za firme najgluplja ,a to su obično svoja imena."
Molim vas sad imena osnivača firme.
"Jozo Š esto i Ante Čulo."
Prethodna Vijest
Sljedeća Vijest
Izdvojeno
Video & fotogalerija
Povijesni dan za varaždinsko zdravstvo: Otvorena najveća investicija u povijesti OBV-a vrijedna više od 45 milijuna eura – Centralni operacijski blok








