Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Fotogalerija
  • BABY LASAGNA PREDSTAVIO SVOJU SLIKOVNICU Dvorište Vile Bedeković bilo je gotovo pretijesno!

BABY LASAGNA PREDSTAVIO SVOJU SLIKOVNICU Dvorište Vile Bedeković bilo je gotovo pretijesno!

Fotogalerija
27. kolovoza 2024.
Alenka Kučić
1466
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Dvorište Vile Bedeković u Varaždinu u utorak je bilo gotovo pretijesno za sve one koji su željeli pozdraviti svog glazbenog idola Marka Purišića, poznatijeg kao Baby Lasagnu, a kako se moglo primijetiti po outfitima, nisu ni odrasli imuni na njegov lik i djelo.

Oko 2 tisuće obožavatelja okupilo se na predstavljanju slikovnice „Baby Lasagna i mačak Stipe – Veliko prijateljstvo”, a uz Marka, slikovnicu je predstavio autor teksta i ilustracija Igor Jurilj.

Nakon promocije, mali i veliki obožavatelji mogli su se fotografirati s Markom i kupiti svoj primjerak slikovnice.

Na pitanje kakav je osjećaj biti u Varaždinu, Marko je odgovorio da ga hvata nostalgija, budući da je u ovom gradu proveo tri-četiri godine kada je studirao.

Tada je mogao ulicama prolaziti nezapaženo, no danas je situacija bitno drugačija i kaže da mu se promijenio svaki aspekt života.

Marko je ispričao kako je uopće nastala slikovnica koju je predstavio Varaždincima.

.Prišao mi je Igor i rekao da bismo mogli napraviti neku slikovnicu, a ja sam ga pitao od kada muzičari imaju slikovnice. Počeli smo pričati o toj ideji, nazvali smo Krešu iz Rockmarka koji je omogućio distribuciju, počeli smo pričati o mačkama, o njihovim karakterima. Sve je nastalo dosta suptilno, bez nekog grandioznog plana – rekao je.

Kako je nastalo prijateljstvo s mačkom Stipom?

-Stipe je bio Elizabetini mačak kojeg sam tada upoznao i zaljubio se u mačke. Stipe je bio i je mazonja, najbolji mačak ikad i zbog njega sam se zaljubio u mačke – objasnio je Baby Lasagna koji je ujedno najavio i što će izvesti na koncertu na Špancirfestu.

-Sretan sam što je tako rano, u 9 jer ja volim ići spavati rano. Veselim se koncertu i mislim da će produkcijski biti najveći dosad, uz Exit možda. Nadalje, sviramo pjesme koje nikad nismo svirali do sad nigdje, ovo će biti prvi put, tako da je trema malo veća nego na običnom koncertu. Nadam se vidjeti neka poznata lica iz studentskih dana – rekao je Marko.

Naravno, ono najvažnije tek je pred nama! Baby Lasagna, ovogodišnji headliner Špancirfesta, večeras će nastupiti na velikoj pozornici podno bedema Starog grada, početak koncerta je u 21 sat. Ulaz se, to već vjerojatno znate, ali ipak – ne naplaćuje, a savjet organizatora je da dođete malo ranije, kako bi izbjegli gužve koje se očekuju.

Samo da posluži vrijeme!

ak/vzaktualno.hr

Alenka Kučić 24217 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Udruga žena Vidovec obilježila 15 godina postojanja: Svečanost uz igre i priznanja
Događanja
2024-08-27

Sljedeća Vijest

Gradonačelnik Jenkač sa poljoprivrednicima potpisao ugovore vrijedne gotovo 45 tisuća eura
Događanja
2024-08-27
Izdvojeno
NE PROPUSTITE Connect Week Sveučilišta Sjever – najbolji put do uspješne karijere
Događanja
17. svibnja 2025.
Alenka Kučić
Popularni lijek za anksioznost povučen iz ljekarni, evo zašto
Hrvatska i svijet
17. svibnja 2025.
Sara Smoljan
Uskoro CARS Race Show 2025 u Varaždinu – najveći automobilistički spektakl u Europi prepun iznenađenja
Događanja
17. svibnja 2025.
Alenka Kučić
Pad nezaposlenosti u Varaždinskoj županiji, među nezaposlenima 11 posto bez radmog iskustva
Gospodarstvo
17. svibnja 2025.
Alenka Kučić
Video & fotogalerija
FOTOGALERIJA Na Uskrsni ponedjeljak, dječje veselje ispunilo Park Velika graba u Sračincu
Fotogalerija
22. travnja 2025.
U Zaboku je svečano otvoren onkološki centar UPMC-a vrijedan 20 milijuna dolara
Fotogalerija
26. ožujka 2025.
HDZ Varaždinske županije slavi tri i pol desetljeća rada: „Postigli smo povijesne rezultate, nikada više ulaganja i projekata”
Politika
18. ožujka 2025.
FOTO Mali Varaždinci proslavili najšareniji dan u godini! Njih 1500 zaplesalo na Europskom trgu
Fotogalerija
4. ožujka 2025.
Toplički fašnjak: Tradicija, veselje, šarenilo i kreativnost na ulicama Varaždinskih Toplica
Fotogalerija
3. ožujka 2025.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.