Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!
  • Naslovna
  • Politika
  • Gospodarstvo
  • Sport
  • Događanja
  • Crna kronika
  • Hrvatska i svijet
  • PR članak
  • Lifestyle
  • Video
  • Arhiva
  • Home
  • Događanja
  • Grad Varaždin ponovno ima najljepši advent – svojim sadržajima osvojio je publiku i žiri

Grad Varaždin ponovno ima najljepši advent – svojim sadržajima osvojio je publiku i žiri

Događanja
4. siječnja 2025.
Ivana
518
Share
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Varaždin ponovno ima najljepši advent – složni su u odabiru bili Facebook publika, kao i žiri koji je ove godine prvi put birao najljepši advent. 

Advent u Varaždinu drugu godinu zaredom osvojio je titulu „Najljepšeg adventa u Hrvatskoj“ u izboru koji portal Gradonačelnik.hr tradicionalno provodi na svojoj Facebook stranici, a da je varaždinska adventska čarolija doista posebna, potvrdilo je i priznanje žirija. Varaždin je uvjerljivo obranio titulu u kategoriji velikih gradova s 5.818 lajkova podrške, dvostruko više od drugoplasiranog bjelovarskog Adventa (2.662).  Uz to, Advent u Varaždinu okitio se još jednom  titulom – najljepši je advent među svim prijavljenim gradovima po izboru žirija. Ukupno je Advent u Varaždinu tijekom sedam dana izbora na svim dijeljenim objavama osvojio 7.907 lajkova, a vidjelo ih je čak 74.459 FB korisnika.

U četvrtom izdanju ovog izbora koji se održava pod pokroviteljstvom Ministarstva turizma i sporta,  sudjelovalo je 40 gradova i 17 općina, dok se u kategoriji velikih gradova s više od 35 tisuća stanovnika i sjedišta županija natjecalo njih devet. Glas za svoje favorite u sedam je dana dalo gotovo 50 tisuća posjetitelja Facebook stranice portala Gradonačelnik.hr, a sadržaj objava vidjelo je više od 1, 4 milijuna korisnika.

Čarobni grad Djeda Mraza kao glavna atrakcija koja je ponovno oduševila najmlađe, ali i sve ljubitelje blagdanske čarolije, te drugi raznovrsni sadržaji, bogata ponuda i kvalitetan glazbeni program, privukli su velik broj posjetitelja, ne samo iz Hrvatske, već i susjednih zemalja. Posebno zahvaljujemo svim našim građanima i posjetiteljima koji su svojim glasovima i podrškom pomogli da naš advent ponovno dobije zasluženo priznanje te potvrdili kako je Varaždin prepoznat kao nezaobilazna adventska destinacija koja nudi jedinstveni blagdanski doživljaj.

-Inspirirani novim titulama i brojnim pozitivnim reakcijama, pogotovo naših najmlađih posjetitelja, već ozbiljno promišljamo i počinjemo s pripremama za idući advent, a ono što već sada možemo obećati je još više iznenađenja i čarolije. No, zabava na „Najljepšem adventu u Hrvatskoj“ još nije gotova, ako ste u prilici, vidimo se do 6. siječnja u Varaždinu – poručili su iz Turističke zajednice Grada Varaždina.

[caption id="attachment_398234" align="alignnone" width="750"] default[/caption]

vzaktualno.hr

Ivana 1904 Posts   0 Comments

Prethodna Vijest

Promjena termina koncerta Soul Fingersa i Maria 5rekovića u Varaždinu: Koncert će se održati u ranijem terminu, od 18:30 sati
Događanja
2025-01-04

Sljedeća Vijest

U Ludbregu će se održavati "Geek Week" - manifestacija posvećena promociji STEM područja kod osnovnoškolaca
Događanja
2025-01-04
Izdvojeno
NJIHOV JE DAN Čestitamo im imendan!
Lifestyle
19. lipnja 2026.
Nikolina Pofuk Bajz
Od Leta 3 i Biergartena do plesa pod zvijezdama – Varaždin ovog vikenda živi punim plućima
Događanja
18. lipnja 2026.
martina
Antunovo v Marofu ide dalje – evo što nas očekuje ovog vikenda
Događanja
18. lipnja 2026.
Alenka Kučić
Objavljeni detalji 337. zavjetnog hodočašća Grada Varaždina Majci Božjoj Bistričkoj, organiziran je i prijevoz autobusom
Događanja
18. lipnja 2026.
martina
Video & fotogalerija
ONI SU PONOS VARAŽDINSKE ŽUPANIJE 26 državnih prvaka primilo priznanja za izvrsnost
Fotogalerija
17. lipnja 2026.
Povijesni dan za varaždinsko zdravstvo: Otvorena najveća investicija u povijesti OBV-a vrijedna više od 45 milijuna eura – Centralni operacijski blok
Gospodarstvo
16. lipnja 2026.
Otvorena kupališna sezona, na Dravskom kotliću rekordnih 35 ekipa!
Fotogalerija
13. lipnja 2026.
Smotra vatrogasnih vozila i opreme na Kapucinskom trgu okupila varaždinske vatrogasce i građane
Fotogalerija
29. svibnja 2026.
Dan udruga Općine Sračinec okupio brojne posjetitelje u Parku Velika graba
Fotogalerija
25. svibnja 2026.
Aktualno.hr - Čitaj, slušaj, gledaj!

© 2025 Vox media d.o.o. – za marketing i komunikaciju

Impressum
Uvjeti i pravila korištenja | Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka
Cjenik oglašavanja

  • Developed by Online-press ltd.

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici. Informacije o kolačićima koje koristimo ili opcije za isključivanje kolačića možete pronaći u Uvjeti i pravila korištenja i Izjava o privatnosti i sigurnosti podataka

Powered by  GDPR Cookie Compliance
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.